Bekijk specificaties »

Allied Telesis AT MC1004 ( AT-MC100420 ) Media-omzetter

Meest gekocht
Bekijk alle Repeaters »
Geen reviews
Schrijf een review »
0x
0x

Prijzen voor Allied Telesis AT MC1004 ( AT-MC100420 ) Media-omzetter

beoordeling keurmerk levertijd shops prijs  

Bij je thuis voor € 220,67 Op werkdagen voor 15:00 uur besteld, volgende dag in huis

Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 2 werkdagen

Gratis thuisbezorgd! Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis

Exacte afleverdatum onduidelijk

Bij je thuis voor € 168,39 Direct

Bij je thuis voor € 232,27 Levertijd onbekend

Alleen zakelijke bestellingen

Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 1 - 2 werkdagen

Expert reviews
Consumenten reviews
27.042 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Specificaties

Algemene productdetails

Productlijn Allied Telesis AT
EAN 0767035157788
Merk Allied Telesis
SKU AT-MC100420

Algemene kenmerken

Kleur Wit
Kleur (o.m.) Wit
Lokalisatie Europa
Model Extern
Type apparaat Media-omzetter
Type bijvoegsel Extern

Netwerk

Bekabelingstype 1000Base-SX ▪ 1000Base-T
Conformiteitsnormen IEEE 802.3z ▪ IEEE 802.3ab
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 1 Gbps
Max. overdrachtsafstand 550 m
Optische golflengte 850 nm
Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
Statuslampjes Koppelingsactiviteit ▪ voeding ▪ ontvangen
Voorzieningen Full-duplexcapaciteit

Omgevingsparameters

Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik 5 - 95%
Max. gebruikstemperatuur 40 C
Min. gebruikstemperatuur 0 C

Stroom

Conformiteitsnormen voeding cUL
Energieverbruik (gebruik) 6 Watt
Vereiste netspanning ( 50/60 Hz )
Voeding Externe stroomadapter

Uitbreiding / aansluiting

Interfaces uitbreidingen / aansluitingen 1 x Ethernet 1000Base-SX - SC multi-mode female x 2
1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 female

Afmetingen & gewicht

Breedte 10,5 cm
Diepte 9,5 cm
Hoogte 2,5 cm
Massa 300 gram