Bekijk specificaties »

Allied Telesis AT MC1004 ( AT-MC100420 ) Media-omzetter

401
Meest gekocht
Bekijk Repeaters top 10 »
Geen reviews
Schrijf een review »
0x
0x

Top 3 meest gekocht


TP-Link TL-WA854RE
NETGEAR WN2000RPT Universal WiFi Range Extender ( WN2000RPT-100PES ) Draadloze netwerkuitbreider
König KN-HDMIREP25 ( KN-HDMIREP25 ) Video/audio-uitbreider

Prijzen voor Allied Telesis AT MC1004 ( AT-MC100420 ) Media-omzetter

beoordeling keurmerk levertijd shops prijs  

Bij je thuis voor € 170,48 Levertijd: 1 - 3 werkdagen

Expert reviews
Consumenten reviews
27.253 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Specificaties

Algemene productdetails

Productlijn Allied Telesis AT
EAN 0767035157788
Merk Allied Telesis
SKU AT-MC100420

Algemene kenmerken

Kleur Wit
Kleur (o.m.) Wit
Lokalisatie Europa
Model Extern
Type apparaat Media-omzetter
Type bijvoegsel Extern

Netwerk

Bekabelingstype 1000Base-SX ▪ 1000Base-T
Conformiteitsnormen IEEE 802.3z ▪ IEEE 802.3ab
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 1 Gbps
Max. overdrachtsafstand 550 m
Optische golflengte 850 nm
Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
Statuslampjes Koppelingsactiviteit ▪ voeding ▪ ontvangen
Voorzieningen Full-duplexcapaciteit

Omgevingsparameters

Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik 5 - 95%
Max. gebruikstemperatuur 40 °C
Min. gebruikstemperatuur 0 °C

Stroom

Conformiteitsnormen voeding cUL
Energieverbruik (gebruik) 6 Watt
Vereiste netspanning ( 50/60 Hz )
Voeding Externe stroomadapter

Uitbreiding / aansluiting

Interfaces uitbreidingen / aansluitingen 1 x Ethernet 1000Base-SX - SC multi-mode female x 2
1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 female

Afmetingen & gewicht

Breedte 10,5 cm
Diepte 9,5 cm
Hoogte 2,5 cm
Massa 300 gram