BESLIST.NL IS BESLISSEN MET ZEKERHEID
Ruim 10.000 shops. 25 miljoen producten. Altijd de beste deal voor jou.
Ik beslis graag met zekerheid Michel Mulder
Olympisch kampioen

Allied Telesis AT MC1004 ( AT-MC100420 ) Media-omzetter

Bekijk specificaties »
Expert reviews
Consumenten reviews
16.028 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnAllied Telesis AT
EANEAN0767035157788
MerkAllied Telesis
SKUSKUAT-MC100420
Algemene kenmerken
KleurWit
Kleur (o.m.)Wit
LokalisatieEuropa
ModelExtern
Type apparaatType apparaatGlasvezel mediaconverter
Type bijvoegselType bijvoegselExtern
Netwerk
BekabelingstypeBekabelingstype1000Base-SX ▪ 1000Base-T
ConformiteitsnormenConformiteitsnormenIEEE 802.3z ▪ IEEE 802.3ab
ConnectiviteitstechnologieConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
GegevensoverdrachtsnelheidGegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Max. overdrachtsafstandMax. overdrachtsafstand550 m
Optische golflengteOptische golflengte850 nm
Protocol voor gegevenskoppelingProtocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
StatuslampjesStatuslampjesKoppelingsactiviteit ▪ voeding ▪ ontvangen
VoorzieningenVoorzieningenFull-duplexcapaciteit
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruikLuchtvochtigheidsgraad bij gebruik5 - 95%
Max. gebruikstemperatuurMax. gebruikstemperatuur40 ?C
Min. gebruikstemperatuurMin. gebruikstemperatuur0 ?C
Stroom
Conformiteitsnormen voedingConformiteitsnormen voedingcUL
Energieverbruik (gebruik)Energieverbruik (gebruik)6 Watt
Vereiste netspanningVereiste netspanning( 50/60 Hz )
VoedingVoedingExterne stroomadapter
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingenInterfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-SX - SC multi-mode female x 2 ? 1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 female
Afmetingen & gewicht
Breedte10,5 cm
Diepte9,5 cm
Hoogte2,5 cm
Massa0,3 kg
sluiten