Na 7 jaar een Siemens combi te hebben gehad zijn wij blij weer in het bezit te zijn van een Whirlpool AMW820IX. Het bereiden van de maaltijden gaat beter en de magnetron functie is krachtig. Het glazen draaiplateau en de bakplaat die in het midden van de oven kan worden geplaatst zijn absoluut geweldig. Het commentaar van Patrick kan ik niet plaatsen, na het opwarmen van maaltijden via magnetron blijft de oven niet coolen, misschien is de IX een revisie van het standaard model. Onze conclusie is dat de Whirlpool zeker niet onder doet qua kwaliteit voor de dure merken, zelf beter is in het bereiden van maaltijden. Daarnaast zijn we verlicht van de ellende met dure onderdelen van de Siemens.
Deze combi maakt niet meer geluid dan de Siemens combi die we hier voor hadden. Het gebruiksgemak is bij veel reviews slecht genoemd maar uiteindelijk leer je de trucjes van de oven kennen en blijft de prima ervaring over.
Eerder hadden wij een losse Whirlpool combi van 40 liter en daar waren we uitermate tevreden mee (tot we die hebben weggegeven omdat wij naar een nieuw huis gingen en inbouw apparatuur kregen).
Goede bereiding
Goed schoon te maken
Bakplaat (plaatpizza's!)
Functies goed leren kennen
Prijs/kwaliteit
Design
Duurzaamheid
Gebruikersgemak
Mogelijkheden
Wat vindt u van deze review?
GOED
of
SLECHT
Huidige score: 0 positief - 0 negatief
patrick
nacooling periode veel te lang
door patrick op 06-01-2011
Qua werkmogelijkheden is dit toestel een aanrader maar energetisch is het een ramp.
bij het gebruik van de magnetron functie ; bvb 5 minuten een soepje opwarmen blijft dit toestel maar liefst meer dan 20 minuten " coolen " ; ttz koude lucht blazen.
als je dan van je soepje wil genieten hoor je enkel die storende ventilator
werkt heel goed
energetisch/comfort een catastrofe
Prijs/kwaliteit
Design
Duurzaamheid
Gebruikersgemak
Mogelijkheden
Wat vindt u van deze review?
GOED
of
SLECHT
Huidige score: 0 positief - 0 negatief