|
|
Online shop: Muizenshop.nl |
Populaire categorieën:Muizen e.d. Headsets e.d. Toetsenborden Muismatten Koptelefoons Inputaccessoires |
||||
|
Periode Laatste 3 maanden Laatste 6 maanden Laatste jaar
Shopreactie Met shopreactie
Beoordeling levering Slecht Matig Voldoende Goed Prima Uitstekend
Beoordeling aftersales Slecht Matig Voldoende Goed Prima Uitstekend
|
|||||||||||||||||
|
Resultaat: 41 t/m 45 van totaal 45
Sorteer op:
door Rutger Bouman op 21-09-2007
Mijn ervaringen met muizenshop is niet slecht. Ik heb er tweemaal artikelen besteld. Ik moet eerlijk zijn, de muizenshop kent niet de snelste levertijd. M.b.t. de klantenservice is mijn mening dat ze snel en uiterst correct reageren op vragen van klanten.
Bestelgemak
Levering
Aftersales
door katrien op 13-08-2007
Ik ben absoluut niet tevreden over muizenshop! Ik heb meerdere keren verkeerde spullen opgestuurd gekregen, die je vervolgens op eigen kosten terug moet sturen. (En met 6,20 euro voor een pakket, wordt een muis zo wel heel prijzig). De klantenservice per mail is onvriendelijk en geeft summiere informatie waar je niets aan hebt. Klachten worden niet op een correcte manier afgehandeld: muizenshop maakt een fout, de klant is helaas pindakaas de supe en daarmee is de kous af... Bovendien zijn de levertijden veel langer dan op de site aangegeven wordt. Dit is de laatste keer dat ik er iets besteld heb!
Bestelgemak
Levering
Aftersales
door Janssens op 04-05-2007
Het mandje is duidelijk en overzichtelijk, ik heb 2 Deathadders besteld en de volgende dag geleverd gekregen. Ik belde 'smiddags even op of alles goed ging en kreeg te horen dat het dezelfde dag nog werdt verzonden. een echte aanrader,
Bestelgemak
Levering
Aftersales
door Leeuwenhage op 25-04-2007
Helaas, deze shop gaat bij mij op de zwarte lijst. 1 tot 3 dagen levertijd + 2 dagen is voor mij 5 dagen levertijd en geen 8. bestelstatus is nog niet veranderd dus word dat automatisch minimaal 10 dagen! Ook krijg ik al geen antwoord meer van ze via e-mail. Als ik mijn spullen nog krijg is het meteen het laatste wat ik er bestel.
Bestelgemak
Levering
Aftersales
21.555.601 prijzen van 7207 winkels worden dagelijks verwerkt.
Copyright 2005 - 2013