|
|
Online shop: VD.nl |
|
||||
|
Periode Laatste 3 maanden Laatste 6 maanden Laatste jaar
Shopreactie Met shopreactie
Beoordeling levering Slecht Matig Voldoende Goed Prima Uitstekend
Beoordeling aftersales Slecht Matig Voldoende Goed Prima Uitstekend
|
|||||||||||||||||
|
Resultaat: 1 t/m 10 van totaal 15
Sorteer op:
door maritkuijyf op 08-05-2013
Ik snap niet wat jullie allemaal te zeuren hebben hoor, bij mij ging het allemaal uitstekend. Ga zeker nog meer dingen bestellen!!
Bestelgemak
ging gewoon heel goed: makkelijk bestellen, op de uitgekoze datum geleverd en netjes verpakt!
Levering
helemaal perfect!!
door Peter op 28-03-2013
Ordernummer: 114276030
Ik ben tevreden met het product en de manier waarop het geleverd is.
Bestelgemak
Zonder problemen online gewinkeld en besteld
Levering
Via track en trace te volgen,wel 1 dag later geleverd dan verwacht.
door janisman op 14-03-2013
Goede winkel (in groningen dan) ik vind het gewoon TOP
Bestelgemak
Is in groningen goed!!
Levering
Nog nooit problemen gehad
Aftersales
Gewoon goed
door kevinenzo op 02-03-2013
Ordernummer: 114039256
Geen slechte ervaringen, ik zal vaker bestellen, aanrader wat mij betreft.
Bestelgemak
Goede website, makkelijk bestellen
Levering
Enkele keren besteld, levering was steeds heel snel.
Aftersales
Ook hier geen slechte ervaringen mee. Heb een paar keer wat moeten terug sturen. Deze optie zit enigszins weggestopt. Eenmaal gevonden kan makkelijk aangeven wanneer en in welk tijdvak je bestelling moet worden opgehaald. je hoeft dus niet zelf naar het postkantoor.
door BRDL001308 op 31-01-2013
De eerste twee ervaringen zijn zeer slechte ervaringen. Ik zal nooit meer bij u bestellen.
Bestelgemak
Ik heb 2x zwarte laarsjes maat 40 besteld maar kreeg 2x maat 41 geleverd. Ben hiervoor 2x voor neits naar de stad gereisd. Heb 3x klantenservice gebeld. Men kan en wil totaal niets doen. Het bestelsysteem deugt van geen kant. Zo'n slechte klantenservice heb ik nog nooit meegemaakt. Heb aantal mails gestuurd maar krijg mail terug, dat ze de zaak uitzoeken en na een aantal werkdagen zullen reageren. Ik ben hier uren aan kwijt geweest zonder dat iemand mij aan de gewenste laarsjes kan helpen. Ik heb hier 2x besteld maar zal dit nooit meer doen. Dit is nog slechter dan slecht. Een echte afknapper en afrader. Rapportcijfer: een dikverdiende 0.
Levering
zie verhaal en gestuurde mails
Aftersales
Ik werd totaal niet geholpen bij de klantenservice
Gast zegt onzin!: gewoon onzin
door M. Marinus op 09-12-2012
Ordernummer: 113865287
Kom normaal in de winkels van V en D, maar online winkelen staat echt niet in verhouding qua kwaliteit tot de winkels.
Bestelgemak
Afgelopen donderdag 6 december diverse dingen online besteld waaronder 4 x 1 kg koffiebonen, bij bestelling en na betaling zag ik tot mijn verbazing dat alles in deelpakketten verstuurd zou worden, toen de eerste bestelling binnenkwam zaten daar de koffiebonen niet bij terwijl dit wel op de bon stond dat ze geleverd zouden worden. De volgende dag de post afgewacht maar wederom geen koffiebonen. Even gebeld, kortom om een lang verhaal kort te maken, mevr van de klantenservice snapte er zelf ook niets van, ging dit even met haar collega bespreken!!! terwijl ik ongeveer 10 min in de wacht hing en kwam terug bij mij met de mededeling dat het uitgezocht zou worden en dat ik binnen, jawel!!! 5 werkdagen een email zou krijgen. Ik heb hierop gezegd dat ze maar een nieuwe zending moesten sturen, dat ik de koffiebonen juist via internet had besteld (doe ik nooit) omdat het slecht weer was en ik dan niet de deur uit hoefde te gaan. Ja ze begreep het dat het heel erg vervelend was maar kon er verder niets aan doen. Ik vroeg of ze dan de order met bonen er uit kon halen en mijn geld terug kon storten, kon ook niet was allemaal niet mogelijk, dus ik moet maar afwachten wanneer ik mijn mailtje krijg en uberhaupt wanneer en of ik de koffiebonen wel geleverd krijg!!!!! Het was de eerste keer bij v&d ONLINE maar zeker ook de laatste keer, het is absoluut geen aanrader!!!!!
Levering
Hoop dat het op zeer korte termijn naar tevredenheid wordt opgelost en anders wil ik mijn geld terug!!!!
Aftersales
ben absoluut slecht te woord gestaan door mevr van de Klantenservice, zei dat ze zelf ook niet snapte waarom de koffiebonen niet geleverd waren, ging met collega bespreken deze snapte er ook niets van, dit werd medegedeeld, standaard verhaal even medegedeeld dat v en d binnen 5 werkdagen zou reageren met een mail!!! wat heb ik aan een mail als ik 38 euro heb betaald en nog geen koffieboon heb gezien!
door Zander op 08-12-2012
Ordernummer: 113812328
Ik bestel nooit meer iets bij V&D en laat het liefst nooit meer iets met Selectvracht bezorgen.
Bestelgemak
Het bestellen van een Brabantia vuilnisbak ging prima.
Levering
V&D biedt aan om op een vooraf aangegeven dag te bezorgen. Op deze dag werd er niet bezorgt. Ook de dagen er na niet. Na een week krijg ik een bericht in de brievenbus dat de bezorgdienst geweest was en ik niet thuis was. Het pakket werd terug gestuurd naar V&D. Nu had ik nog mijn vuilnisbak niet, tussentijds duurt het +/- 5 werkdagen voordat je antwoord hebt van de klantenservice en kun je opnieuw de prullenbak bestellen die inmiddels 46 euro duurder is.
Aftersales
Geven geen antwoord op de vraag Geven geen indicatie wanneer er geleverd gaat worden. Reageren bijzonder traag (5 werkdagen+)
door van Daal op 24-10-2012
Ordernummer: 113709187
Dus bij deze
Bestelgemak
Retour/omruiling service slecht
Levering
Schoenen besteld de verkeerde kleur ontvangen er staat duidelijk zwart op de doos, bij het pikkelen van de goederen wordt er duidelijk niet in de doos gekeken. nu moest ik de schoenen terugsturen, en opnieuw de schoenen bestellen.dus heb ik op dit moment 2x de schoenen betaald nog geen 1 paar in huis.slechte service, dit is de toekomst verander dan ook de service helemaal als het de schuld van V&D is.
Aftersales
klanten service was netjes maar het is allemaal voorgeschreven wat ze je vertellen, geen omruilservice, ja ik kan bij V&D omruilen waarom besteld men online? omdat men niet in de buurt van een V&D woonzaam zijn.dat moet echt veranderen.
door Stevelien op 13-10-2012
Ordernummer: 113661905
Voor een bedrijf met de naam en faam van V&D is deze behandeling klantontwaardig. Proberen via internet geld te verdienen en niet luisteren naar de consument is killing voor je bedrijf. een vies dekbed leveren is een grote schande!!! Gelukkig is de Consumentenbond bezig met lijst van webwinkels die slecht presteren.
Bestelgemak
Wij hebben 2 dure Cinderella dekbedden besteld via webshop V&D. Tijdens het uitpakken bemerkten we dat beide plastic verpakkingen al reeds geopend waren. Vervolgens bleek dat een dekbed erg vies was, de rand rond het dekbed was zwart (van handen?), en een groot beveiligingslabel was door het dekbed geperforeerd. Naast zeer onhygiënisch ook dus totaal onbruikbaar! Tevens kwam het getoonde product op de website afbeelding niet overeen met het bezorgde product; bij beide bestellingen ontbrak de handige opberghoes zoals wel getoond was op de afbeelding op internet. Vervolgens de webshop klantenservice van V&D gebeld: De oplossing was een of twee dekbed(den) terugsturen, 2x wachten op je geldcreditering en dan weer twee nieuwe dekbed bestellen.Of ze omruilen bij een V&D vestiging. Echter. op onze vraag hoe een V&D telefonisch te bereiken was, kwam het antwoord dat er geen nummers van de V&D vestigingen werden gegeven aan klanten. Ook was er geen voorraadinformatie bekend bij de Webwinkel klantenservice. Omdat de getoonde levering en de service ernstig onder de maat waren (eigenlijk om je dood te schamen als V&D concern) hebben we vervolgens naar een leidinggevende gevraagd om de zaak te bespreken om een oplossing te bewerkstelligen. Bijv.een neiw dekbed leveren zonder eerst weer (een derde) te betalen en bij aflevering de oude retour geven en/of sturen. Helaas was er geen manager (klonk niet geloofwaardig) en kon men desgevraagd geen naam noemen van een manager zodat we later de kwestie zouden kunnen bespreken. Er werd met standaarprocedures en teksten gestrooid zonder tot de kern van de zaak door te dringen en klantvriendelijk mee te denken en een oplossing te vinden. Na 2 maal terugbellen eindelijk doorverbonden met een V&D vestiging alwaar de lijn na 10 minuten niet werd opgenomen. Opnieuw gebeld en doorverbonden met nog een andere V7D vestiging alwaar de klantenservice werd bereikt. Na het verhaal te hebben uitgelegd - deze klantenservice medewerker vond het net als ons een zeer vreemde gang van zaken - zou zij het verder uitzoeken en rondbellen bij vestigingen voor een nieuw schoon dekbed zonder beveiligingslabel. Al met al een zeer slechte beurt voor de Webshop van V&D: een zeer vies (duur) dekbed leveren waarbij het grote beveiligingslabel nog inzit, waarbij de opberghoezen ontbraken en daarnaast niet meedenken bij het bereiken van een voor de klant vriendelijke oplossing. Opmerkelijk is dat we een manager van dit klantenservicecenter van V&D niet te spreken krijgen. We voelen ons niet goed behandeld en kunnen de levering en de aftersales van de V&D webshop niet aanbevelen. Dit wordt overigens nog naar V&D management vervolgd omdat het onaanvaardbaar is dat je een vies dekbed geleverd krijgt.
Levering
Vies dekbed en van beveiligingslabel voorzien. Tevens niet conform plaatje op internet. Weinig tot geen medewerking tot het vinden van oplossing behalve weer twee nieuwe kopen (duur), en wachten tot je geld van terugkrijgt.
21.419.288 prijzen van 7214 winkels worden dagelijks verwerkt.
Copyright 2005 - 2013