Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

C2G 85501 15m LC LC OFNR Oranje Glasvezel kabel

nieuw
61,35
Gratis verzending!
-
+
  • Levertijd: 1 - 2 werkdagen
  • Inclusief beslist.nl OK-garantie
  • Bedenktijd: minimaal 14 dagen
  • Klantbeoordeling Multimediabay.nl:Klantbeoordeling Multimediabay: (7)
Cost-effective solution that provides higher bandwidth and transmission rates and supports longer distances with lower loss than 62.5/125 fibre. Specifically designed for use with today's narrower aperture components, this cable is fully compatible with multimode applications.The Low Smoke Zero Halogen (LSZH / LS0H) jacket is composed from materials that lessen the smoke and halogen emissions when the cable is exposed to extreme temperatures.This reduces the amount of harmful toxic and corrosive gases that cabling made with plastic materials would otherwise emit into the air during combustion. This construction makes LSZH cables ideal for use where the protection of people and equipment from harmful corrosive gases is absolutely critical.The patented injection moulding process provides each connection greater durability in resisting pulls, strains and impacts from cabling installs.Each cable is 100% optically inspected and tested for insertion loss before you receive it. A pull-proof jacket design surrounds the popular 50/125 multimode fibre, immune to electrical interference.
  • Kleur: Oranje
  • Merk: Cables To Go
  • Lengte kabel: 15 meter
Toon alle productinformatie
Directsale.nl zegt:Directsale zegt:C2G 85501, 15 m, OFNR, LC, LC, Oranje
Algemene productdetails
MerkCables To Go

Alle aanbieders

Anderen bekeken ook

Voor jou gevonden Glasvezel kabels

Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.