Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM5 - groen / LSZH - 15 meter

69,9959,99
Verzendkosten: 3,95
-
+
  • Levertijd: 3 - 5 werkdagen
  • Inclusief beslist.nl OK-garantie
  • Bedenktijd: minimaal 14 dagen
  • Klantbeoordeling Onlinekabelshop.nl:Klantbeoordeling Onlinekabelshop: (5k+)
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM5 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw netvlies ernstig beschadigen. De verschillende OM en OS-fibers Bij de reguliere netwerkkabels met RJ45 connectoren spreken we over categoriën (CAT5, CAT6 etc), bij optical fiber patch kabels heeft de kabel een OM- of OS-specificatie. OM staat voor 'Optical Multi Mode' en OS staat voor 'Optical Singlemode'. Glasvezel heeft op langere lengtes, net als koperen kabels, ook beperkingen. De OM- en OS-glasvezelsoorten vertellen u over welke lengte u welke snelheid kunt halen. De afstanden zijn point-to-point afstanden, hou er rekening mee dat elke overgang of koppeling signaalverlies tot gevolg heeft. Hierdoor neemt de maximaal te halen afstand af. OM1 (62,5/125µm): - 100BASE-FX = max. 2000m - 1000BASE-SX = max. 275m - 10GBASE-SR = max. 33m - 40GBASE-SR4 = niet ondersteund - 100GBASE-SR10 = niet ondersteund OM2 (50/125µm): - 100BASE-FX = max. 2000m - 1000BASE-SX = max. 550m - 10GBASE-SR = max. 82m - 40GBASE-SR4 = niet ondersteund - 100GBASE-SR10 = niet ondersteund OM3 (50/125µm): - 100BASE-FX = max. 2000m - 1000BASE-SX = max. 550m - 10GBASE-SR = max. 300m - 40GBASE-SR4 = max. 240m - 100GBASE-SR10 = max. 75m OM4 (50/125µm): - 100BASE-FX = max. 2000m - 1000BASE-SX = max. 550m - 10GBASE-SR = max. 400m - 40GBASE-SR4 = max. 350m - 100GBASE-SR10 = max. 100m OM5 (50/125µm): - 100BASE-FX = max. 2000m - 1000BASE-SX = max. 550m - 10GBASE-SR = max. 550m - 40GBASE-SR4 = max. 440m - 100GBASE-SR10 = max. 150m LSZH (low smoke zero halogen) Low smoke zero halogen kan in het Nederlands aangeduid worden als halogeenvrij of nul-halogeen. Dit is een aanduiding op materialen die de eigenschap moeten hebben om bij doorbranding weinig giftige gassen vrij te geven, alsook weinig rook te ontwikkelen. Behalve het directe gevaar voor mens, dier en milieu kunnen giftige gassen ook elektronica aantasten. De gevolgen hiervan kunnen zelfs in een later stadium mogelijke storingen veroorzaken. Door halogeenvrije materialen toe te passen kunnen deze gevaren aanzienlijk worden gereduceerd.
  • Kleur:Groen
  • Merk:Inline
  • Lengte kabel:15 meter
productinformatie
Algemene productdetails
Soort Kabels
Kleur Groen
Soort kabels UTP kabels, Glasvezel kabels
Merk Inline
Lengte kabel 15 meter

Voor jou gevonden: Glasvezel kabels

Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2019 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.