Auto's Baby & peuter Boeken Cadeaus & gadgets Computers Dierenbenodigdheden Drogisterij Elektronica Erotiek Eten & drinken Fietsen Films & Series Games Horloges Huishoudelijk Kantoor Kleding Klussen Meubels Mode accessoires Multimedia-accessoires Muziekinstrumenten Parfumerie Sanitair Schoenen Sieraden Software Speelgoed Sport & outdoor Tuinartikelen Woonaccessoires
of

Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

AVM FRITZ!Box 5590 Fiber draadloze router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wit

359,50
Gratis verzending!
-
+
  • Levertijd: 3 - 9 werkdagen
  • Inclusief Thuiswinkel Platform garantie
  • Bedenktijd: minimaal 14 dagen
  • Verkoop door: Stradava.eu

    Stradava.eu

    Je koopt bij onze partner Stradava.eu. De verkoper is de eerste contactpersoon bij vragen en retourvoorwaarden na aankoop. Bestellen en betalen gaat via beslist.nl.

    Klantenservice en voorwaarden

    Ook als je bij een partner koopt, kun je makkelijk contact opnemen. Stel je vragen via de verkoper. Bekijk hier ook de voorwaarden van deze partner.

    Meer over Stradava.eu

"FRITZ!Box 5590 Fiber. Type WAN-aansluiting: RJ-45. Wifi-band: Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz), Wifi-standaard: Wi-Fi 6 (802.11ax), WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (max): 3600 Mbit/s. Interfacetype Ethernet LAN: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X). Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: WPA2. Type product: Router om neer te zetten, Kleur van het product: Wit"
  • Merk:AVM
  • Type:Router
  • EAN:4023125029813
productinformatie
Amazon zegt:
WLAN-router met geïntegreerde glasvezelmodem voor een directe aansluiting op alle in Duitsland gangbare glasvezelaansluitingen, de bijpassende FRITZ!SFP-modules AON en GPON zijn inbegrepen Meer prestaties, flexibiliteit en stabiele verbindingen met moderne Wi-Fi 6: WLAN (4x4) met maximaal 2.400 Mbit/s (5 GHz) en 1.200 Mbit/s (2,4 GHz) voor een groot aantal eindapparaten en parallelle toepassingen Mesh Master-functie: de FRITZ!Box bevat verdeelde draadloze toegangspunten (bijv. meerdere FRITZ!Repeater) tot een intelligent wifi-netwerk en bestuurt ze zo dat de gebruikte apparaten op het thuisnetwerk altijd op het toegangspunt met de beste verbinding zijn aangemeld VoIP-telefoonsysteem met veelzijdige comfortfuncties voor alle telefoons (analoog, DECT- en IP-telefoons) en DECT-basis voor maximaal zes draadloze telefoons en voor het bedienen van smarthome-apparaten, bijv. de schakelbare stopcontacten FRITZ!DECT 200/210 of de radiatorregelaar FRITZ!DECT 301/302 4 ultrasnelle Gigabit LAN-aansluitingen voor computers, televisies en andere netwerkapparaten, 1 x 2,5 Gigabit WAN-aansluiting, 2 x USB 3.0-aansluiting voor printer en geheugen in het net, SFP-cage voor een FRITZ!SFP-module Inhoud: FRITZ!Box 5590 Fiber, 1 x FRITZ!SFP AON, 1 x FRITZ!SFP GPON, 1 x voeding, 4 m glasvezelkabel (LC/APC - LC/APC), 1,5 m LAN-kabel, installatiehandleiding

Andere aanbiedingen

Voor jou gevonden: Modems

Algemeen
Beslist.nl Zakelijk
Beslist.nl
Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

De prijzen van de getoonde producten op beslist.nl zijn incl. BTW en exclusief eventueel bijkomende verzendkosten.

© 2005 - 2023 beslist.nl™