Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

HPE StorageWorks Modular Smart Array 1500 cs ( 221470-B21 )

Expert reviews
Bekijk meer expert reviews
Consumenten reviews
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Bekijk meer consumenten reviews
Specificaties
Algemene productdetails
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 2 Gbps
Productlijn HPE
Protocol voor gegevenskoppeling Fibre Channel
Type bijvoegsel Insteekmodule
EAN 0720591607197
EAN-code(s) 0720591607197 | 4948382230478
Merk HP
SKU 221470-B21
Algemene kenmerken
Interface (Bus) Type SFP (mini-GBIC)
Type apparaat SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Model Insteekmodule
Netwerkgebruik
Connectiviteitstechnologie netwerk Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 2 Gbps
Protocol voor gegevenskoppeling Fibre Channel
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen 1 x Fibre Channel - LC multi-mode x 2
Uitwisselbare slots 1 x SFP (mini-GBIC)
Compatibiliteit
Ontworpen voor Compaq StorageWorks Fibre Channel SAN Switch 2/8-EL|HP StorageWorks Core Switch 2/64|HP StorageWorks Enterprise Virtual Array HPTC|HPE ProLiant DL360 G3 F100 Integrated Cluster Solution | DL360 G3 F200 Integrated Cluster Solution | DL380 G3 F100 Integrated Cluster Solution | DL380 G3 F200 Integrated Cluster Solution | DL380 G3 Packaged Cluster | DL580 G2 F100 Integrated Cluster Solution | DL580 G2 F200 Integrated Cluster Solution|HPE StorageWorks Modular Smart Array 500 G2 High Availability Kit | SAN Switch 2/16-EL | SAN Switch 2/8 Power Pack | SAN Switch 2/8-EL | SAN Switch 2/8-EL Power Pack|HPE StorageWorks Enterprise Virtual Array 3000 | 3000 Model 2C1D-C | 3000 Model 2C2D-C | 3000 Starter Kit | 5000 | 5000 Model 2C12D | 5000 Model 2C12D-C | 5000 Model 2C2D NAS Fusion Bundle | 5000 Model 2C2D-C | 5000 Model 2C6D NAS Fusion Bundle | 5000 Model 2C6D-C | 5000 Model 8C8D-C|HPE StorageWorks Modular Smart Array 1000 | 1000 SAN Starter Kit | 1500 cs | 1500 SAN SATA Starter Kit | 1500 SATA Starter kit | 500 | 500 G2 | 500 G2 Starter Kit | 500 Starter Kit
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.