Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter switchcomponent

123,23
Gratis verzending!
-
+
  • Levertijd: 3 - 6 werkdagen
  • Inclusief beslist.nl OK-garantie
  • Bedenktijd: minimaal 14 dagen
  • Klantbeoordeling Multimediabay.nl:Klantbeoordeling Multimediabay: (7)
D-Link’s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link’s new Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC.The DEM-310GT is a high performance 1310nm multimode/Singlemode SFP (mini-GBIC) transceiver. Supporting full duplex, Gigabit speeds on multimode/Singlemode fiber for distances of up to 550m/550m/10km on 62.5µm/50µm/9µm respectively. The unit features a metal housing to reduce EMI and to increase durability. The DEM-310GT is hot pluggable and is backed by a standard 3-year product warranty and free technical support.
  • Type apparaat:SFP (mini-GBIC) transceivermodule
  • Connectiviteitstechnologie:Met bekabeling
  • Gegevensoverdrachtsnelheid:1 Gbps
Toon alle productinformatie
Product omschrijvingCe transceiveur utilise le module normalisé SFP (Small form Pluggable). Il s'installe dans l'emplacement mini-GBIC du périphérique Gigabit. Comme tous les autres transceiveurs D-Link mini-GBIC, il est remplaçable à chaud. Autrement dit, vous pouvez le retirer ou le remplacer sans mettre le système hors tension (ce qui vous permet d'ajouter et de remplacer des modules sans interrompre le réseau).
Multimediabay.nl zegt:Multimediabay zegt:Ce transceiveur utilise le module normalisé SFP (Small form Pluggable). Il s'installe dans l'emplacement mini-GBIC du périphérique Gigabit. Comme tous les autres transceiveurs D-Link mini-GBIC, il est remplaçable à chaud. Autrement dit, vous pouvez le retirer ou le remplacer sans mettre le système hors tension (ce qui vous permet d'ajouter et de remplacer des modules sans interrompre le réseau).
Directsale.nl zegt:Directsale zegt:Ce transceiveur utilise le module normalisé SFP (Small form Pluggable). Il s'installe dans l'emplacement mini-GBIC du périphérique Gigabit. Comme tous les autres transceiveurs D-Link mini-GBIC, il est remplaçable à chaud. Autrement dit, vous pouvez le retirer ou le remplacer sans mettre le système hors tension (ce qui vous permet d'ajouter et de remplacer des modules sans interrompre le réseau).
Algemene productdetails
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Interface (Bus) TypeSFP (mini-GBIC)
Maximale overdrachtsafstand10 km
ProductlijnD-Link DEM
EAN0790069248146
EAN-code(s)0790069248146
MerkD-Link
SKUDEM-310GT
Algemene kenmerken
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
ModelInsteekmodule
Type bijvoegselInsteekmodule
Netwerk
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
BekabelingstypeEthernet 1000Base-LX
BekabelingstypeEthernet 1000Base-LX
Connectiviteitstechnologie netwerkMet bekabeling
Max. overdrachtsafstand10 km
Optische golflengte1310 nm
Optische golflengte1310 nm
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-LX - LC x 2
Uitwisselbare slots1 x SFP (mini-GBIC)
Compatibiliteit
Ontworpen voorD-Link Data Center 10GbE Top-of-Rack Switch DXS-3600|D-Link DES 1210 | 1226G | 3010G | 3028 | 3028P | 3052 | 3052P | 3250TG | 3350SR | 3526 | 3550|D-Link DGS 1024T | 1216T | 1248T | 3100-24 | 3100-24P | 3100-24TG | 3100-48 | 3100-48P | 3200-10 | 3200-16 | 3224TGR | 3312SR | 3324SR | 3324SRi | 3630-28SC | 3630-28TC | 3630-52TC|D-Link DWS 3024L|D-Link DXS 1100-16SC | 1210-16TC | 3400-24SC | 3400-24TC | 3600-16S|D-Link L2+ Gigabit Wireless Switch DWS-3024|D-Link Web Smart DES-1228 | DES-1252 | DGS-1216T | DGS-1224T | DGS-1248T | DXS-1210-12TC|D-Link xStack DES-3526 | DES-3528 | DES-3528P | DES-3552 | DES-3828 | DES-3828DC | DES-3828P | DES-3852 | DGS-3426 | DGS-3426P | DGS-3427 | DGS-3450 | DGS-3612G | DGS-3627 | DGS-3627G | DGS-3650 | DXS-3326GSR | DXS-3350SR

Alle aanbieders

Anderen bekeken ook

Voor jou gevonden Repeaters

Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.