Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
D-Link DES 1210 ( DEM-311GT ) Bekijk shops

D-Link DES 1210 ( DEM-311GT )

D-Link DEM-311GT. Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Afmetingen (BxDxH): 29,8 x 11,8 x 56,3 mm

D-Link’s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link’s new Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC.
The DEM-311GT is a high performance 850nm multimode SFP/mini-GBIC transceiver. Supporting full duplex, Gigabit speeds on multimode fiber for distances of up to 220m/550m on 62.5µm/50µm fiber respectively. The unit features a metal housing to reduce EMI and to increase durability. The DEM-311GT is hot pluggable and is backed by a standard 3-year product warranty and free technical support. D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module

Te koop bij 1 shopTe koop bij 1 shop

dagprijs levertijd beoordeling shops  
"Prima shop" D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module  -  Bij je thuis voor 46,93 Levertijd: 1 - 2 werkdagen 41,94
Expert reviews
Consumenten reviews
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Product omschrijving Ce transceiveur utilise le module normalisé SFP (Small form Pluggable). Il s'installe dans l'emplacement mini-GBIC du périphérique Gigabit. Comme tous les autres transceiveurs D-Link mini-GBIC, il est remplaçable à chaud. Autrement dit, vous pouvez le retirer ou le remplacer sans mettre le système hors tension (ce qui vous permet d'ajouter et de remplacer des modules sans interrompre le réseau).
Algemene productdetails
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Interface (Bus) TypeSFP (mini-GBIC)
Maximale overdrachtsafstand550 m
ProductlijnD-Link DEM
EAN0790069248153
MerkD-Link
SKUDEM-311GT
Algemene kenmerken
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
Type bijvoegselInsteekmodule
Netwerk
Bekabelingstype1000Base-SX
BekabelingstypeEthernet 1000Base-SX
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Connectiviteitstechnologie netwerkMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Max. overdrachtsafstand550 m
Optische golflengte850 nm
Optische golflengte850 nm
Protocol voor gegevenskoppelingGigE
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Uitwisselbare slots1 x SFP (mini-GBIC)
Compatibiliteit
Ontworpen voorD-Link Data Center 10GbE Top-of-Rack Switch DXS-3600 ▪ DES-3028P ▪ DES-3052P ▪ DWS-3024L ▪ DXS-1100-16SC ▪ DXS-1210-16TC ▪ DXS-3400-24SC ▪ DXS-3400-24TC ▪ DXS-3600-16S
D-Link DES 1210 ▪ 1226G ▪ 3010G ▪ 3028 ▪ 3052 ▪ 3250TG ▪ 3350SR ▪ 3526 ▪ 3550
D-Link DGS 1024T ▪ 1216T ▪ 1224T ▪ 1248T ▪ 3100-24 ▪ 3100-24P ▪ 3100-24TG ▪ 3100-48 ▪ 3100-48P ▪ 3200-10 ▪ 3200-16 ▪ 3224TGR ▪ 3312SR ▪ 3324SR ▪ 3324SRi ▪ 3630-28SC ▪ 3630-28TC ▪ 3630-52TC
D-Link L2+ Gigabit Wireless Switch DWS-3024
D-Link Web Smart DES-1228 ▪ DES-1252 ▪ DGS-1216T ▪ DGS-1224T ▪ DGS-1248T ▪ DXS-1210-12TC
D-Link xStack DES-3526 ▪ DES-3528 ▪ DES-3528P ▪ DES-3552 ▪ DES-3828 ▪ DES-3828DC ▪ DES-3828P ▪ DES-3852 ▪ DGS-3426 ▪ DGS-3426P ▪ DGS-3427 ▪ DGS-3450 ▪ DGS-3612G ▪ DGS-3627 ▪ DGS-3627G ▪ DGS-3650 ▪ DXS-3326GSR ▪ DXS-3350SR
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™