Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
D-Link DES 1210 ( DEM-311GT ) Bekijk shops

D-Link DES 1210 ( DEM-311GT )

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Optische Module SFP LC D-Link DEM-311GT tegen een onklopbare prijs

Te koop bij 1 shopTe koop bij 1 shop

dagprijs levertijd beoordeling shops  
"Prima shop" Optische Module SFP LC D-Link DEM-311GT  -  Bij je thuis voor 88,45 Levertijd: 5 - 10 werkdagen 81,50
Expert reviews
Consumenten reviews
15.575 shoppers lezen jaarlijks reviews over netwerkkaarten op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Product omschrijving Ce transceiveur utilise le module normalisé SFP (Small form Pluggable). Il s'installe dans l'emplacement mini-GBIC du périphérique Gigabit. Comme tous les autres transceiveurs D-Link mini-GBIC, il est remplaçable à chaud. Autrement dit, vous pouvez le retirer ou le remplacer sans mettre le système hors tension (ce qui vous permet d'ajouter et de remplacer des modules sans interrompre le réseau).
Algemene productdetails
Bekabelingstype1000Base-SX
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Max. overdrachtsafstand550 m
Optische golflengte850 nm
ProductlijnD-Link DEM
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
Type bijvoegselInsteekmodule
EAN0790069248153
MerkD-Link
SKUDEM-311GT
Algemene kenmerken
Interface (Bus) TypeSFP (mini-GBIC)
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
Netwerkgebruik
BekabelingstypeEthernet 1000Base-SX
Connectiviteitstechnologie netwerkMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Maximale overdrachtsafstand550 m
Optische golflengte850 nm
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Uitwisselbare slots1 x SFP (mini-GBIC)
Compatibiliteit
Ontworpen voorD-Link DES-3028P ▪ DES-3052P ▪ DWS-3024L
D-Link DES 1210 ▪ 1226G ▪ 3010G ▪ 3028 ▪ 3052 ▪ 3250TG ▪ 3350SR ▪ 3526 ▪ 3550
D-Link DGS 1024T ▪ 1216T ▪ 1224T ▪ 1248T ▪ 3100-24 ▪ 3100-24P ▪ 3100-24TG ▪ 3100-48 ▪ 3100-48P ▪ 3200-10 ▪ 3200-16 ▪ 3224TGR ▪ 3312SR ▪ 3324SR ▪ 3324SRi
D-Link L2+ Gigabit Wireless Switch DWS-3024
D-Link Web Smart DES-1228 ▪ DES-1252 ▪ DGS-1216T ▪ DGS-1224T ▪ DGS-1248T
D-Link xStack DES-3526 ▪ DES-3528 ▪ DES-3528P ▪ DES-3552 ▪ DES-3828 ▪ DES-3828DC ▪ DES-3828P ▪ DES-3852 ▪ DGS-3426 ▪ DGS-3426P ▪ DGS-3427 ▪ DGS-3450 ▪ DGS-3612G ▪ DGS-3627 ▪ DGS-3627G ▪ DGS-3650 ▪ DXS-3326GSR ▪ DXS-3350SR
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™