Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
D-Link DES 1210 ( DEM-311GT ) Bekijk shops

D-Link DES 1210 ( DEM-311GT )

Tip je vrienden
Veel shoppers kiezen dit product
Top 250 Populair product
Netwerkkaarten top 250 Deze top 250 betekent dat:
  1. dit product de laatste tijd erg populair is
  2. veel shops het product op dit moment aanbieden
  3. en daarom de kans op een goede deal hier groot is
De meeste shoppers kiezen
"Onbekend" 13 reviews »
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende werkdag in huis
56,50 Bij je thuis voor 61,45
Webshop Keurmerk
Bestel bij Wohi.nl
"Klasse shop" 230 reviews »
Op werkdagen voor 18:00 uur besteld, volgende dag in huis
101,98 Bij je thuis voor 108,97
Thuiswinkel waarborg
Bekijk op Artencraft.be

Prijzen voor D-Link DES 1210 ( DEM-311GT )Te koop bij 2 shops

beoordeling keurmerk levertijd shops dagprijs  

"onbekend" Webshop Keurmerk Bij je thuis voor 61,45 Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende werkdag in huis Wohi.nl 56,50 Bij je thuis voor 61,45

"klasse" Thuiswinkel waarborg Bij je thuis voor 108,97 Op werkdagen voor 18:00 uur besteld, volgende dag in huis Artencraft.be 101,98 Bij je thuis voor 108,97

Expert reviews
Consumenten reviews
28.562 shoppers lezen jaarlijks reviews over netwerkkaarten op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Product omschrijving Ce transceiveur utilise le module normalisé SFP (Small form Pluggable). Il s'installe dans l'emplacement mini-GBIC du périphérique Gigabit. Comme tous les autres transceiveurs D-Link mini-GBIC, il est remplaçable à chaud. Autrement dit, vous pouvez le retirer ou le remplacer sans mettre le système hors tension (ce qui vous permet d'ajouter et de remplacer des modules sans interrompre le réseau).
Algemene productdetails
Bekabelingstype1000Base-SX
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Max. overdrachtsafstand550 m
Optische golflengte850 nm
ProductlijnD-Link DEM
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
Type bijvoegselInsteekmodule
EAN0790069248153
MerkD-Link
SKUDEM-311GT
Algemene kenmerken
Interface (Bus) TypeSFP (mini-GBIC)
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
Netwerkgebruik
BekabelingstypeEthernet 1000Base-SX
Connectiviteitstechnologie netwerkMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Maximale overdrachtsafstand550 m
Optische golflengte850 nm
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Uitwisselbare slots1 x SFP (mini-GBIC)
Compatibiliteit
Ontworpen voorD-Link DES-3028P ▪ DES-3052P ▪ DWS-3024L
D-Link DES 1210 ▪ 1226G ▪ 3010G ▪ 3028 ▪ 3052 ▪ 3250TG ▪ 3350SR ▪ 3526 ▪ 3550
D-Link DGS 1024T ▪ 1216T ▪ 1224T ▪ 1248T ▪ 3100-24 ▪ 3100-24P ▪ 3100-24TG ▪ 3100-48 ▪ 3100-48P ▪ 3200-10 ▪ 3200-16 ▪ 3224TGR ▪ 3312SR ▪ 3324SR ▪ 3324SRi
D-Link L2+ Gigabit Wireless Switch DWS-3024
D-Link Web Smart DES-1228 ▪ DES-1252 ▪ DGS-1216T ▪ DGS-1224T ▪ DGS-1248T
D-Link xStack DES-3526 ▪ DES-3528 ▪ DES-3528P ▪ DES-3552 ▪ DES-3828 ▪ DES-3828DC ▪ DES-3828P ▪ DES-3852 ▪ DGS-3426 ▪ DGS-3426P ▪ DGS-3427 ▪ DGS-3450 ▪ DGS-3612G ▪ DGS-3627 ▪ DGS-3627G ▪ DGS-3650 ▪ DXS-3326GSR ▪ DXS-3350SR