Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Cisco Supervisor Engine 32 ( XENPAK-10GB-LR= ) Bekijk shops

Cisco Supervisor Engine 32 ( XENPAK-10GB-LR= )

Tip je vrienden
Expert reviews
Consumenten reviews
6.596 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
Gegevensoverdrachtsnelheid10 Gbps
Interface (Bus) TypeXENPAK
Maximale overdrachtsafstand10 km
ProductlijnCisco
Voorzieningen netwerkgebruikOndersteuning voor Digital Optical Monitoring (DOM)
EAN0882658087868
MerkCisco
SKUXENPAK-10GB-LR=
Algemene kenmerken
ModelInsteekmodule
Type apparaatXENPAK transceivermodule
Type bijvoegselInsteekmodule
Netwerk
Bekabelingstype10GBase-LR
BekabelingstypeEthernet 10GBase-LR
ConformiteitsnormenIEEE 802.3ae
Conformiteitsnormen netwerkgebruikIEEE 802.3ae
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Connectiviteitstechnologie netwerkMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid10 Gbps
Max. overdrachtsafstand10 km
Optische golflengte1310 nm
Optische golflengte1310 nm
Protocol voor gegevenskoppeling10 Gigabit Ethernet
Protocol voor gegevenskoppeling10 Gigabit Ethernet
VoorzieningenFull-duplexcapaciteit ▪ ondersteuning voor Digital Optical Monitoring (DOM)
Omgevingsparameters
Max. gebruikstemperatuur40 įC
Min. gebruikstemperatuur0 įC
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 10GBase-LR - SC/PC single-mode x 2
Uitwisselbare slots1 x XENPAK
Diversen
ConformiteitsnormenLaser Class 1 ▪ IEC 60825-1
Compatibiliteit
Ontworpen voorP/N: 4-10GE ▪ 4-10GE= ▪ 8-10GBE ▪ 8-10GBE= ▪ 8-10GBE-RF ▪ WS-SUP32-10GE-3B ▪ WS-SUP32-10GE-3B= ▪ WS-SUP32-10GE-3B-RF ▪ WS-X6704-10GE ▪ WS-X6704-10GE= ▪ WS-X6704-10GE-RF
Garantie van de fabrikant
Garantie & SupportBeperkte garantie - 90 dagen
Service & Support90 dagen garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - 90 dagen
Afmetingen & gewicht
Breedte3,6 cm
Diepte12,1 cm
Hoogte1,8 cm
Massa300 g