Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Cisco Catalyst 3560V2-24PS ( GLC-GE-100FX= ) Bekijk shops

Cisco Catalyst 3560V2-24PS ( GLC-GE-100FX= )

Veel shoppers kiezen dit product
Top 250 Populair product
Netwerkkaarten top 250 Deze top 250 betekent dat:
  1. dit product de laatste tijd erg populair is
  2. veel shops het product op dit moment aanbieden
  3. en daarom de kans op een goede deal hier groot is
De meeste shoppers kiezen
Verzendkosten onbekend
Levertijd: 1 - 8 werkdagen
189,06
Bestel bij Ormedia.nl
Gratis thuisbezorgd!
Levertijd: 4 - 5 werkdagen
196,95
194,90
Bestel bij VanGilsWeb.nl
Gratis thuisbezorgd!
Levertijd: 4 - 5 werkdagen
210,35
Bestel bij Qdealer.nl
De meeste shoppers kiezen
"Prima shop" 3 reviews »
Levertijd: 1 - 8 werkdagen
189,06 Verzendkosten onbekend
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij Ormedia.nl
"Aardige shop" 11 reviews »
Levertijd: 4 - 5 werkdagen
194,90
196,95
Gratis thuisbezorgd!
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij VanGilsWeb.nl
"Aardige shop" 2 reviews »
Levertijd: 4 - 5 werkdagen
210,35 Gratis thuisbezorgd!
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij Qdealer.nl

Prijzen voor Cisco Catalyst 3560V2-24PS ( GLC-GE-100FX= )Te koop bij 3 shops

dagprijs levertijd beoordeling shops  
"Prima shop" 100BASE-FX SFP for Ports f DSBU Switche  -  Verzendkosten onbekend Levertijd: 1 - 8 werkdagen 189,06
"Aardige shop" Cisco GLC-GE-100FX= netwerk transceiver module  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 4 - 5 werkdagen 196,95 194,90
"Aardige shop" Cisco GLC-GE-100FX= SFP 1000Mbit/s 1310nm Multimode netwerk transceiver module  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 4 - 5 werkdagen 210,35
Expert reviews
Consumenten reviews
23.878 shoppers lezen jaarlijks reviews over netwerkkaarten op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
Bekabelingstype100Base-FX
ConformiteitsnormenIEEE 802.3z
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid100 Mbps
Max. overdrachtsafstand2 km
Optische golflengte1310 nm
ProductlijnCisco
Protocol voor gegevenskoppelingFast Ethernet
Type bijvoegselInsteekmodule
EAN0746320977003
MerkCisco
SKUGLC-GE-100FX=
Algemene kenmerken
Interface (Bus) TypeSFP (mini-GBIC)
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
Netwerkgebruik
BekabelingstypeEthernet 100Base-FX
Conformiteitsnormen netwerkgebruikIEEE 802.3z
Connectiviteitstechnologie netwerkMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid100 Mbps
Maximale overdrachtsafstand2 km
Optische golflengte1300 nm
Protocol voor gegevenskoppelingFast Ethernet
Omgevingsparameters
Max. gebruikstemperatuur45 įC
Min. gebruikstemperatuur0 įC
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 100Base-FX - LC x 2
Uitwisselbare slots1 x SFP (mini-GBIC)
Diversen
ConformiteitsnormenFCC CFR21 Part 1040 ▪ IEC 60825-1
Compatibiliteit
Ontworpen voorCisco Catalyst 2960-24LC-S ▪ 2960-24PC-L ▪ 2960-24PC-S ▪ 2960-24TC ▪ 2960-24TC-L ▪ 2960-24TC-S ▪ 2960-48PST-L ▪ 2960-48PST-S ▪ 2960-48T ▪ 2960-48TC ▪ 2960-48TC-L ▪ 2960-48TC-S ▪ 2960-8TC ▪ 2960-8TC-S ▪ 2960G-24TC ▪ 2960G-48TC ▪ 2960G-8TC ▪ 2960S-24PD-L ▪ 2960S-24PS-L ▪ 2960S-24TD-L ▪ 2960S-24TS-L ▪ 2960S-24TS-S ▪ 2960S-48FPD-L ▪ 2960S-48FPS-L ▪ 2960S-48LPD-L ▪ 2960S-48LPS-L ▪ 2960S-48TD-L ▪ 2960S-48TS-L ▪ 2960S-48TS-S ▪ 3560-24PS ▪ 3560-24PS EMI ▪ 3560-24PS SMI ▪ 3560-24TS ▪ 3560-24TS EMI ▪ 3560-24TS SMI ▪ 3560-48PS ▪ 3560-48PS SMI ▪ 3560-48TS ▪ 3560-48TS EMI ▪ 3560-48TS SMI ▪ 3560E-12D ▪ 3560E-12SD-E ▪ 3560E-12SD-S ▪ 3560E-24PD ▪ 3560E-24TD ▪ 3560E-48PD ▪ 3560E-48PD-F ▪ 3560E-48TD ▪ 3560E-48TD-SD ▪ 3560G-24PS ▪ 3560G-24PS EMI ▪ 3560G-24PS SMI ▪ 3560G-24TS ▪ 3560G-24TS EMI ▪ 3560G-24TS SMI ▪ 3560G-48 ▪ 3560G-48PS ▪ 3560G-48PS SMI ▪ 3560G-48TS ▪ 3560G-48TS EMI ▪ 3560G-48TS SMI ▪ 3560V2-24PS ▪ 3560V2-24TS ▪ 3560V2-24TS-SD ▪ 3560V2-48PS ▪ 3560V2-48TS ▪ 3560X-24P-L ▪ 3560X-24P-S ▪ 3560X-24T-L ▪ 3560X-24T-S ▪ 3560X-48PF-L ▪ 3560X-48PF-S ▪ 3560X-48P-L ▪ 3560X-48P-S ▪ 3560X-48T-L ▪ 3560X-48T-S
Garantie van de fabrikant
Garantie & SupportBeperkte garantie - 90 dagen
Service & Support90 dagen garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - 90 dagen
Afmetingen & gewicht
Breedte5,67 cm
Diepte1,38 cm
Hoogte9,8 mm
Algemeen Over beslist.nl
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van ruim 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.
Vacatures Vacatures

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™

Populaire zoekopdrachten