Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
HPE 10GbE Media Flex Module ( J8436A ) Bekijk shops

HPE 10GbE Media Flex Module ( J8436A )

Expert reviews
Consumenten reviews
12.780 shoppers lezen jaarlijks reviews over netwerkkaarten op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
Bekabelingstype10GBase-SR
ConformiteitsnormenIEEE 802.3ae
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid10 Gbps
Max. overdrachtsafstand300 m
Optische golflengte850 nm
ProductlijnHPE
Protocol voor gegevenskoppeling10 GigE
Type bijvoegselInsteekmodule
VoorzieningenVolledige duplex modus
EAN0829160455068
MerkHP
SKUJ8436A
Algemene kenmerken
Interface (Bus) TypeX2
LokalisatieEngels / Europa
ModelInsteekmodule
Type apparaatX2 transceivermodule
Netwerkgebruik
BekabelingstypeEthernet 10GBase-SR
Conformiteitsnormen netwerkgebruikIEEE 802.3ae
Connectiviteitstechnologie netwerkMet bekabeling
Maximale overdrachtsafstand300 m
Protocol voor gegevenskoppeling10 Gigabit Ethernet
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik0 - 95%
Max. gebruikstemperatuur70 ░C
Min. gebruikstemperatuur0 ░C
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 10GBase-SR - SC/UPC multi-mode x 2
Uitwisselbare slots1 x X2
Compatibiliteit
Ontworpen voorAruba 5406 zl ▪ Switch 5400zl 4p 10-GbE X2 Module
HP Switch fl 1-Port 10-GbE X2 Interface Module ▪ Switch fl 2-Port 10 GbE X2 Interface Module
HPE 10GbE Media Flex Module ▪ 6410-6XG cl Switch ▪ Switch 2900-24G ▪ Switch 2900-48G ▪ Switch yl 10-GbE 2P CX4 + 2P X2 Module
Afmetingen & gewicht
Breedte3,6 cm
Diepte8,8 cm
Hoogte1,1 cm
Massa160 g
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™