Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
D-Link DMC 1000 ( DMC-300SC ) Bekijk shops

D-Link DMC 1000 ( DMC-300SC )

D-Link DMC 300SC - Glasvezel mediaconverter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC multimodus - maximaal 2 km Transceiver F+ENet TX>FENet FX SC MM 2km

Te koop bij 1 shopTe koop bij 1 shop

dagprijs levertijd beoordeling shops  
"Prima shop" Transceiver F+ENet TX>FENet FX SC MM 2km  -  Bij je thuis voor 92,01 Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis 87,02
Expert reviews
Consumenten reviews
2.233 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnD-Link DMC
EAN0790069241826
MerkD-Link
SKUDMC-300SC
Algemene kenmerken
Ingebouwde apparatenLED-paneel
ModelExtern
Type apparaatGlasvezel mediaconverter
Type bijvoegselExtern
Netwerk
Bekabelingstype10Base-T ▪ 100Base-FX ▪ 100Base-TX
ConformiteitsnormenIEEE 802.3x
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid100 Mbps
Max. overdrachtsafstand2 km
Protocol voor gegevenskoppeling10Mb LAN ▪ 100Mb LAN
StatuslampjesPoortstatus ▪ contactstatus ▪ transmissiesnelheid van poort ▪ voeding ▪ link/activiteit
VoorzieningenDatatransport ▪ full-duplexcapaciteit ▪ automatische detectie per apparaat ▪ automatische onderhandeling ▪ opslaan en verder
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik10 - 90%
Max. gebruikstemperatuur40 °C
Min. gebruikstemperatuur0 °C
Stroom
VoedingExterne stroomadapter
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 female
1 x Ethernet 100Base-FX - SC multi-mode female x 2
Diversen
ConformiteitsnormenC-Tick ▪ VCCI Class B ITE
Compatibiliteit
Ontworpen voorD-Link DMC 1000
Afmetingen & gewicht
Breedte8,8 cm
Diepte12 cm
Hoogte2,5 cm
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2017 beslist.nl™