Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
D-Link DMC 1000 ( DMC-810SC ) Bekijk shops

D-Link DMC 1000 ( DMC-810SC )

Tip je vrienden
Expert reviews
Consumenten reviews
6.607 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnD-Link DMC
EAN0790069241727
MerkD-Link
SKUDMC-810SC
Algemene kenmerken
ModelExtern
Type apparaatGlasvezel mediaconverter
Type bijvoegselExtern
Netwerk
Bekabelingstype1000Base-LX ▪ 1000Base-T
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1000 Mbps
Max. overdrachtsafstand10 km
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
StatuslampjesKoppelingsactiviteit ▪ voeding
VoorzieningenAutomatische detectie per apparaat ▪ automatische onderhandeling
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik10 - 90%
Max. gebruikstemperatuur40 °C
Min. gebruikstemperatuur0 °C
Stroom
VoedingExterne stroomadapter
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 female
1 x Ethernet 1000Base-LX - SC single-mode female x 2
Diversen
ConformiteitsnormenFCC Klasse B-gecertifieerd ▪ C-Tick ▪ VCCI Class B ITE
Compatibiliteit
Ontworpen voorD-Link DMC 1000
Afmetingen & gewicht
Breedte8,8 cm
Diepte12 cm
Hoogte2,5 cm