Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Cisco 3845 ( GLC-LH-SM ) Bekijk shops

Cisco 3845 ( GLC-LH-SM )

Tip je vrienden
Veel shoppers kiezen dit product
Top 250 Populair product
Netwerkkaarten top 250 Deze top 250 betekent dat:
  1. dit product de laatste tijd erg populair is
  2. veel shops het product op dit moment aanbieden
  3. en daarom de kans op een goede deal hier groot is

Prijzen voor Cisco 3845 ( GLC-LH-SM )Te koop bij 3 shops

beoordeling keurmerk levertijd shops dagprijs  

"onbekend" Webshop Keurmerk Bij je thuis voor 18,54 Levertijd: 1 - 2 dagen Uwkantoorwinkel.nl 13,59 Bij je thuis voor 18,54

"onbekend" Bij je thuis voor 19,32 Levertijd: 1 - 3 werkdagen Megekko.nl 15,37 Bij je thuis voor 19,32

"onbekend" Bij je thuis voor 25,90 Levertijd: 2 - 5 werkdagen Online-plaza.nl 20,95 Bij je thuis voor 25,90

Expert reviews
Consumenten reviews
28.399 shoppers lezen jaarlijks reviews over netwerkkaarten op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
Bekabelingstype1000Base-LX ▪ 1000Base-LH
ConformiteitsnormenIEEE 802.3z
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Max. overdrachtsafstand10 km
Optische golflengte1310 nm
ProductlijnCisco
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
Type bijvoegselInsteekmodule
VoorzieningenModulevervanging zonder uitschakelen
EAN8008285310212
MerkCisco
SKUGLC-LH-SM
Algemene kenmerken
Interface (Bus) TypeSFP (mini-GBIC)
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
Netwerkgebruik
BekabelingstypeEthernet 1000Base-LX ▪ Ethernet 1000Base-LH
Conformiteitsnormen netwerkgebruikIEEE 802.3z
Connectiviteitstechnologie netwerkMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Maximale overdrachtsafstand10 km
Optische golflengte1300 nm
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
Omgevingsparameters
Max. gebruikstemperatuur70 įC
Min. gebruikstemperatuur0 įC
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-LX/1000Base-LH - LC/PC single-mode x 2
Uitwisselbare slots1 x SFP (mini-GBIC)
Compatibiliteit
Ontworpen voorCisco 3825 ▪ 3825 Branch Office in a Box Bundle ▪ 3825 Integrated VoiceVideo ▪ 3825 Secure WAN Optimization Bundle ▪ 3825 Voice Security Bundle ▪ 3825 WAN Application Acceleration Bundle ▪ 3825 WAN Optimization Bundle ▪ 3845 ▪ 3845 Branch Office in a Box Bundle ▪ 3845 Secure WAN Optimization Bundle ▪ 3845 Voice Security Bundle ▪ 3845 WAN Application Acceleration Bundle ▪ 3845 WAN Optimization Bundle ▪ 7301 ITP Signaling Gateway Bundle ▪ 7301 VAM2+ Router Security Bundle
Cisco ASA 5545-X Firewall Edition ▪ 5545-X IPS Edition ▪ 5555-X Firewall Edition ▪ 5555-X IPS Edition
Cisco Catalyst 2960-24LC-S ▪ 2960-24PC-L ▪ 2960-24PC-S ▪ 2960-24TC ▪ 2960-24TC-L ▪ 2960-24TC-S ▪ 2960-48PST-L ▪ 2960-48PST-S ▪ 2960-48T ▪ 2960-48TC ▪ 2960-48TC-L ▪ 2960-48TC-S ▪ 2960-8TC ▪ 2960-8TC-S ▪ 2960G-24TC ▪ 2960G-48TC ▪ 2960G-8TC ▪ 2960S-24PD-L ▪ 2960S-24PS-L ▪ 2960S-24TD-L ▪ 2960S-24TS-L ▪ 2960S-24TS-S ▪ 2960S-48FPD-L ▪ 2960S-48FPS-L ▪ 2960S-48LPD-L ▪ 2960S-48LPS-L ▪ 2960S-48TD-L ▪ 2960S-48TS-L ▪ 2960S-48TS-S ▪ 2970G-24TS-E ▪ 3560-12PC ▪ 3560-12PC-S ▪ 3560-24TS ▪ 3560-24TS EMI ▪ 3560-24TS SMI ▪ 3560-48TS ▪ 3560-48TS EMI ▪ 3560-48TS SMI ▪ 3560-8PC ▪ 3560E-12D ▪ 3560E-12SD-E ▪ 3560E-12SD-S ▪ 3560E-24PD ▪ 3560E-24TD ▪ 3560E-48PD ▪ 3560E-48PD-F ▪ 3560E-48TD ▪ 3560E-48TD-SD ▪ 3560G-24PS ▪ 3560G-24PS EMI ▪ 3560G-24PS SMI ▪ 3560G-24TS ▪ 3560G-24TS EMI ▪ 3560G-24TS SMI ▪ 3560G-48 ▪ 3560G-48PS ▪ 3560G-48PS EMI ▪ 3560G-48PS SMI ▪ 3560G-48TS ▪ 3560G-48TS EMI ▪ 3560G-48TS SMI ▪ 3560V2-24PS ▪ 3560V2-24TS ▪ 3560V2-24TS-SD ▪ 3560V2-48PS ▪ 3560V2-48TS ▪ 3560X-24P-L ▪ 3560X-24P-S ▪ 3560X-24T-L ▪ 3560X-24T-S ▪ 3560X-48PF-L ▪ 3560X-48PF-S ▪ 3560X-48P-L ▪ 3560X-48P-S ▪ 3560X-48T-L ▪ 3560X-48T-S ▪ 3750-24FS ▪ 3750-24TS SMI ▪ 3750G-12S ▪ 3750G-12S-S ▪ 3750G-24PS-E ▪ 3750G-24PS-S ▪ 3750G-24TS ▪ 3750G-48PS-E ▪ 3750G-48PS-S ▪ 3750G-48TS ▪ 3750G-48TS-E ▪ 3750G-48TS-S ▪ 4500 Series Supervisor Engine V-10GE
Cisco Catalyst Compact 2960C-8TC-L
Cisco Catalyst Express 500-24LC ▪ 500-24PC ▪ 500G-12TC
Cisco ME 2400-24TS ▪ 3400-24TS ▪ 4924-10GE ▪ 6524 Ethernet Switch
Garantie van de fabrikant
Garantie & SupportBeperkte garantie - 90 dagen
Service & Support90 dagen garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - 90 dagen
Afmetingen & gewicht
Breedte1,3 cm
Diepte5,7 cm
Hoogte0,9 cm
Massa75 g