Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Cisco Catalyst 2960S-48FPS-L ( GLC-FE-100LX= ) Bekijk shops

Cisco Catalyst 2960S-48FPS-L ( GLC-FE-100LX= )

Tip je vrienden
Veel shoppers kiezen dit product
Top 1000 Populair product
Netwerkkaarten top 1.000 Deze top 1.000 betekent dat:
  1. dit product de laatste tijd erg populair is
  2. veel shops het product op dit moment aanbieden
  3. en daarom de kans op een goede deal hier groot is
De meeste shoppers kiezen
"Onbekend" 1 review »
Levertijd: 4 - 5 werkdagen
300,50 Gratis thuisbezorgd!
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij Qdealer.nl
"Onbekend" 6 reviews »
Levertijd: 4 - 5 werkdagen
304,50 Gratis thuisbezorgd!
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij VanGilsWeb.nl

Prijzen voor Cisco Catalyst 2960S-48FPS-L ( GLC-FE-100LX= )Te koop bij 2 shops

beoordeling keurmerk levertijd shops dagprijs  

"onbekend" Thuiswinkel waarborg Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 4 - 5 werkdagen Qdealer.nl 300,50 Gratis thuisbezorgd!

"onbekend" Thuiswinkel waarborg Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 4 - 5 werkdagen VanGilsWeb.nl 304,50 Gratis thuisbezorgd!

Expert reviews
Consumenten reviews
28.256 shoppers lezen jaarlijks reviews over netwerkkaarten op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
Bekabelingstype100Base-LX
ConformiteitsnormenIEEE 802.3 ▪ IEEE 802.3ah
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Max. overdrachtsafstand10 km
Optische golflengte1310 nm
ProductlijnCisco
Protocol voor gegevenskoppelingFast Ethernet
Type bijvoegselInsteekmodule
EAN0746320980515
MerkCisco
SKUGLC-FE-100LX=
Algemene kenmerken
Interface (Bus) TypeSFP (mini-GBIC)
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
Netwerkgebruik
BekabelingstypeEthernet 100Base-LX
Conformiteitsnormen netwerkgebruikIEEE 802.3 ▪ IEEE 802.3ah
Connectiviteitstechnologie netwerkMet bekabeling
Maximale overdrachtsafstand10 km
Optische golflengte1310 nm
Protocol voor gegevenskoppelingFast Ethernet
Omgevingsparameters
Max. gebruikstemperatuur50 °C
Min. gebruikstemperatuur0 °C
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 100Base-LX - LC single-mode x 2
Uitwisselbare slots1 x SFP (mini-GBIC)
Compatibiliteit
Ontworpen voorCisco Catalyst 2960-24LC-S ▪ 2960-24PC-L ▪ 2960-24PC-S ▪ 2960-24TC ▪ 2960-24TC-L ▪ 2960-24TC-S ▪ 2960-48PST-L ▪ 2960-48PST-S ▪ 2960-48T ▪ 2960-48TC ▪ 2960-48TC-L ▪ 2960-48TC-S ▪ 2960-8TC ▪ 2960-8TC-S ▪ 2960G-24TC ▪ 2960G-48TC ▪ 2960G-8TC ▪ 2960S-24PD-L ▪ 2960S-24PS-L ▪ 2960S-24TD-L ▪ 2960S-24TS-L ▪ 2960S-24TS-S ▪ 2960S-48FPD-L ▪ 2960S-48FPS-L ▪ 2960S-48LPD-L ▪ 2960S-48LPS-L ▪ 2960S-48TD-L ▪ 2960S-48TS-L ▪ 2960S-48TS-S ▪ 3560-12PC ▪ 3560-12PC-S ▪ 3560-8PC ▪ 6500 ▪ 6500 Series Supervisor Engine 720 ▪ 6503 ▪ 6503 Firewall Security System ▪ 6506 ▪ 6506 chassis ▪ 6506 Firewall Security System ▪ 6506-E ▪ 6509 ▪ 6509 chassis ▪ 6509 Firewall and IDS Security System ▪ 6509 Firewall and VPN Security System ▪ 6509 Wiring Closet Bundle ▪ 6509-E ▪ 6509-NEB ▪ 6509-NEB-A ▪ 6513 ▪ 6513 chassis
Garantie van de fabrikant
Garantie & SupportBeperkte garantie - 90 dagen
Service & Support90 dagen garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - 90 dagen
Afmetingen & gewicht
Breedte1,34 cm
Diepte5,65 cm
Hoogte8,5 mm