Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

Cisco 10GBASE-SR X2 Module switchcomponent

1059,-
Gratis verzending!
-
+
  • Levertijd: Op werkdagen voor 18:00 uur besteld, volgende dag in huis
  • Inclusief beslist.nl OK-garantie
  • Bedenktijd: minimaal 14 dagen
  • Klantbeoordeling Directsale.nl:Klantbeoordeling Directsale: (594)
Cisco 10GBASE-SR X2 Module, 0 - 40 °C, -40 - 75 °C, Laser Class 1 21CFR-1040 LN#50 7/2001; Laser Class 1 IEC60825-1, 36 x 91 x 13,46 mm
  • Type apparaat:X2 transceivermodule
  • Connectiviteitstechnologie:Met bekabeling
  • Gegevensoverdrachtsnelheid:10 Gbps
Toon alle productinformatie
Product omschrijvingCisco X2 10 Gigabit Optical adapter die het portfolio aan 10GB optical adapters completeert en gebruikmaakt van bestaande glasvezelbekabeling om een uplink naar 10 Gigabit Ethernet te realiseren.
Multimediabay.nl zegt:Multimediabay zegt:Cisco X2 10 Gigabit Optical adapter die het portfolio aan 10GB optical adapters completeert en gebruikmaakt van bestaande glasvezelbekabeling om een uplink naar 10 Gigabit Ethernet te realiseren.
Algemene productdetails
Gegevensoverdrachtsnelheid10 Gbps
Interface (Bus) TypeX2
Maximale overdrachtsafstand300 m
ProductlijnCisco
EAN0746320969237
EAN-code(s)0746320969237
MerkCisco
SKUX2-10GB-SR
Algemene kenmerken
Type apparaatX2 transceivermodule
ModelInsteekmodule
Type bijvoegselInsteekmodule
Netwerk
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid10 Gbps
BekabelingstypeEthernet 10GBase-SR
BekabelingstypeEthernet 10GBase-SR
ConformiteitsnormenIEEE 802.3ae
Conformiteitsnormen netwerkgebruikIEEE 802.3ae
Connectiviteitstechnologie netwerkMet bekabeling
Max. overdrachtsafstand300 m
Optische golflengte850 nm
Optische golflengte850 nm
Protocol voor gegevenskoppeling10 Gigabit Ethernet
Protocol voor gegevenskoppeling10 Gigabit Ethernet
Omgevingsparameters
Max. gebruikstemperatuur40 °C
Min. gebruikstemperatuur0 °C
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 10GBase-LR - SC multi-mode x 2
Uitwisselbare slots1 x X2
Compatibiliteit
Ontworpen voorCisco 8-Port 10 Gigabit Ethernet Module with DFC3C | 8-Port 10 Gigabit Ethernet Module with DFC3CXL|Cisco Catalyst 3560E-12D | 3560E-12SD-E | 3560E-12SD-S | 3560E-24PD | 3560E-24TD | 3560E-48PD | 3560E-48PD-F | 3560E-48TD | 3560E-48TD-SD | 3750E-24PD | 3750E-24TD | 3750E-48PD | 3750E-48PD-F | 3750E-48TD | 4500 Series Supervisor Engine V-10GE | 4948 10 Gigabit Ethernet Switch|Cisco ME 4924-10GE|Cisco Supervisor Engine II-Plus-10GE
Garantie van de fabrikant
Garantie & SupportBeperkte garantie - 90 dagen
Service & Support90 dagen garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - 90 dagen
Afmetingen & gewicht
Breedte3,6 cm
Diepte9,1 cm
Hoogte1,3 cm
Massa300 g

Alle aanbieders

Anderen bekeken ook

Voor jou gevonden Repeaters

Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.