Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

Aruba 5406 zl ( J8438A )

Expert reviews
Bekijk meer expert reviews
Consumenten reviews
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Bekijk meer consumenten reviews
Specificaties
Algemene productdetails
Productlijn HPE
EAN 0829160455082
EAN-code(s) 0829160455082
Merk HP
SKU J8438A
Algemene kenmerken
Interface (Bus) Type X2
Type apparaat Netwerkadapter
Model Insteekmodule
Netwerkgebruik
Connectiviteitstechnologie netwerk Met bekabeling
Bekabelingstype Ethernet 10GBase-ER
Conformiteitsnormen netwerkgebruik IEEE 802.3ae
Extra poorten 10GBase-LR
Maximale overdrachtsafstand 30 km
Optische golflengte 1550 nm
Protocol voor gegevenskoppeling 10 GigE
Voorzieningen netwerkgebruik Volledige duplex modus
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik 15 - 95%
Max. gebruikstemperatuur 40 °C
Min. gebruikstemperatuur 0 °C
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen 1 x 10GBase-LR - SC enkele modus - x 2
Uitwisselbare slots 1 x X2
Compatibiliteit
Ontworpen voor Aruba 5406 zl | 5406-44G-PoE+/4SFP Rack Shippable zl Switch | 5406-44G-PoE+/4SFP zl | 5406-44G-PoE+-2XG v2 zl | 5412-92G-PoE+/4SFP Rack Shippable zl | 5412-92G-PoE+/4SFP zl | 5412-92G-PoE+-2XG v2 zl | 5412-92G-PoE+-4G v2 zl | Switch 5400zl 4p 10-GbE X2 Module|HP Switch fl 1-Port 10-GbE X2 Interface Module|HPE 10GbE Media Flex Module | 3500-24 Switch | 3500-24G-PoE yl Switch | 3500-24-PoE Switch | 3500-48 Switch | 3500-48G-PoE yl Switch | 3500-48-PoE Switch | 4204-44G-4SFP vl Switch | 4208-68G-4SFP vl Switch | 6200-24G-mGBIC yl Switch | 6410-6XG cl Switch | 8206-44G-PoE+/2XG-SFP+ v2 zl Switch | 8212-92G-PoE+/2XG-SFP+ v2 zl Switch | E3500-24G-PoE+ yl Switch | E3500-48G-PoE+ yl Switch | Switch 2900-24G | Switch 2900-48G | Switch 3400cl-48G | Switch vl 4-port Mini-GBIC Module | Switch yl 10-GbE 2P CX4 + 2P X2 Module | vl 20p Gig-T+ 4P SFP module switch
Afmetingen & gewicht
Breedte 8,8 cm
Diepte 3,6 cm
Hoogte 1,1 cm
Massa 70 g
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.