Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Allied Telesis 1000LX single mode BiDi SFP (1490 Tx, 1310 Rx) 10 km ( AT-SPBD10-14 ) Bekijk shops

Allied Telesis 1000LX single mode BiDi SFP (1490 Tx, 1310 Rx) 10 km ( AT-SPBD10-14 )

Tip je vrienden
Veel shoppers kiezen dit product
Top 500 Populair product
Repeaters top 500 Deze top 500 betekent dat:
  1. dit product de laatste tijd erg populair is
  2. veel shops het product op dit moment aanbieden
  3. en daarom de kans op een goede deal hier groot is

Te koop bij Redable.nlTe koop bij 1 shop

beoordeling keurmerk levertijd shops dagprijs  

"klasse" Thuiswinkel waarborg Gratis thuisbezorgd! Levertijd: onbekend Redable.nl 355,74 Gratis thuisbezorgd!

Expert reviews
Consumenten reviews
6.570 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Interface (Bus) TypeSFP (mini-GBIC)
Maximale overdrachtsafstand10 km
ProductlijnAllied Telesis
EAN0767035177809
MerkAllied Telesis
SKUAT-SPBD10-14
Algemene kenmerken
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
Type bijvoegselInsteekmodule
Netwerk
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Connectiviteitstechnologie netwerkMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Max. overdrachtsafstand10 km
Optische golflengte1490 (TX) / 1310 (RX) nm
Optische golflengte1490 (TX) / 1310 (RX) nm
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x netwerk
Uitwisselbare slots1 x SFP (mini-GBIC)
Garantie van de fabrikant
Garantie & SupportBeperkte garantie - 1 jaar
Service & Support1 jaar garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - 1 jaar