Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

Allied Telesis 100TX to 100FX (ST) Multi-Mode Media Converter

Voor jou gevonden: Repeaters

productinformatie
Megekko.nl zegt:Megekko zegt:
-
Algemene productdetails
MerkAllied Telesis
TypeGlasvezel mediaconverter
ModelRack-uitvoering - extern
Max. afstand (mtr)1000 t/m 10000 mtr en meer
Overdrachtssnelheid10 t/m 100 Mbps
EthernetEthernet
Netwerk
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid100 Mbps
Bekabelingstype100Base-FX | 100Base-TX
ConformiteitsnormenIEEE 802.3u | IEEE 802.1Q
Max. overdrachtsafstand2 km
Optische golflengte1310 nm
Protocol voor gegevenskoppelingEthernet
StatuslampjesDuplex-modus van poort | voeding | koppeling OK | link/activiteit | MissingLink
VoorzieningenAutomatische onderhandeling | MissingLink | auto-uplink (auto MDI/MDI-X) | half duplex modus | volledige duplex modus | zonder ventilator
Algemene kenmerken
Type apparaatGlasvezel mediaconverter
Kleur (o.m.)Wit
LokalisatieEuropa
ModelExtern
Type bijvoegselRack-uitvoering - extern
Afmetingen & gewicht
Breedte10,5 cm
Diepte9,5 cm
Hoogte2,5 cm
Massa294 g
Diversen
ConformiteitsnormenFCC Klasse B-gecertifieerd | CSA | UL | TUV | cUL | RoHS
RackmontagekitOptioneel
Identificatie
EAN0767035123394
MerkAllied Telesis
SKUAT-MC101XL20
Stroom
Energieverbruik (gebruik)6 Watt
Vereiste netspanning120/230 V wisselstroom (50/60 Hz)
VoedingExterne stroomadapter
Garantie van de fabrikant
Garantie & SupportLevenslange beperkte garantie
Service & SupportLevenslange beperkte garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - onderdelen en werkuren - levenslang - binnen leveren
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 100Base-TX - RJ-45 female<br>1 x Ethernet 100Base-FX - ST multi-mode female x 2
Verbindingen1 x netwerk - Ethernet 100Base-TX - RJ-45 mannetje - 1
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik5 - 95% (niet-condenserend)
Max. gebruikstemperatuur40 °C
Min. gebruikstemperatuur0 °C
Algemene productdetails
ProductlijnAllied Telesis AT
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2019 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.