Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
D-Link DES 1210 ( DEM-210 ) Bekijk shops

D-Link DES 1210 ( DEM-210 )

Expert reviews
Consumenten reviews
17.267 shoppers lezen jaarlijks reviews over netwerkkaarten op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Product omschrijving D-Link SFP 100Mbps Interface Converters (Mini GBIC) zijn transceivers die switches met SFP-slots verbinden met 100Mbps-glasvezelnetwerken en zo een zeer snelle verbinding via de glasvezelkabel bieden. Dankzij de hoge prestaties is een betrouwbare gegevensoverdracht mogelijk over korte, middellange en lange afstanden voor netwerktoepassingen in gebouwen, fabrieken, universiteiten, steden en Telco-/breedbandnetwerken.
Algemene productdetails
Bekabelingstype100Base-FX
ConformiteitsnormenIEEE 802.3u ▪ IEEE 802.3z ▪ IEEE 802.3x
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid100 Mbps
Max. overdrachtsafstand15 km
Optische golflengte1310 nm
ProductlijnD-Link DEM
Protocol voor gegevenskoppelingFast Ethernet
Type bijvoegselInsteekmodule
VoorzieningenHalf duplex modus
EAN0790069298110
MerkD-Link
SKUDEM-210
Algemene kenmerken
Interface (Bus) TypeSFP (mini-GBIC)
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
Netwerkgebruik
BekabelingstypeEthernet 100Base-FX
Conformiteitsnormen netwerkgebruikIEEE 802.3u ▪ IEEE 802.3z ▪ IEEE 802.3x
Connectiviteitstechnologie netwerkMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid100 Mbps
Maximale overdrachtsafstand15 km
Optische golflengte1310 nm
Protocol voor gegevenskoppelingFast Ethernet
Voorzieningen netwerkgebruikHalf duplex modus
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik10 - 90%
Max. gebruikstemperatuur70 įC
Min. gebruikstemperatuur0 įC
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 100Base-FX - LC single-mode x 2
Uitwisselbare slots1 x SFP (mini-GBIC)
Diversen
ConformiteitsnormenFCC Klasse B-gecertifieerd ▪ UL ▪ TUV ▪ VCCI ▪ ICES-003 ▪ RoHS
Compatibiliteit
Ontworpen voorD-Link DES 1210
D-Link xStack DES-3552
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™