Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
D-Link DES-3052P ( DEM-314GT ) Bekijk shops

D-Link DES-3052P ( DEM-314GT )

Tip je vrienden
Expert reviews
Consumenten reviews
6.567 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Product omschrijving Ce transceiveur utilise le module normalisé SFP (Small form Pluggable). Il s'installe dans l'emplacement mini-GBIC du périphérique Gigabit. Comme tous les autres transceiveurs D-Link mini-GBIC, il est remplaçable à chaud. Autrement dit, vous pouvez le retirer ou le remplacer sans mettre le système hors tension (ce qui vous permet d'ajouter et de remplacer des modules sans interrompre le réseau).
Algemene productdetails
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Interface (Bus) TypeSFP (mini-GBIC)
Maximale overdrachtsafstand50 km
ProductlijnD-Link DEM
EAN0790069260025
MerkD-Link
SKUDEM-314GT
Algemene kenmerken
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
Type bijvoegselInsteekmodule
Netwerk
Bekabelingstype1000Base-LX
BekabelingstypeEthernet 1000Base-LX
ConformiteitsnormenIEEE 802.3z
Conformiteitsnormen netwerkgebruikIEEE 802.3z
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Connectiviteitstechnologie netwerkMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Max. overdrachtsafstand50 km
Optische golflengte1310 nm
Optische golflengte1310 nm
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik5 - 95%
Max. gebruikstemperatuur55 °C
Min. gebruikstemperatuur0 °C
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 100Base-LX - LC single-mode x 2
Uitwisselbare slots1 x SFP (mini-GBIC)
Compatibiliteit
Ontworpen voorD-Link DES-3028P ▪ DES-3052P ▪ DWS-3024L
D-Link DES 1210 ▪ 1226G ▪ 3010G ▪ 3028 ▪ 3052 ▪ 3350SR ▪ 3526 ▪ 3550
D-Link DGS 1216T ▪ 1224T ▪ 1248T ▪ 3100-24 ▪ 3100-24P ▪ 3100-24TG ▪ 3100-48 ▪ 3100-48P ▪ 3200-10 ▪ 3200-16 ▪ 3224TGR ▪ 3312SR ▪ 3324SR ▪ 3324SRi
D-Link L2+ Gigabit Wireless Switch DWS-3024
D-Link Web Smart DES-1228 ▪ DES-1252 ▪ DGS-1216T ▪ DGS-1224T ▪ DGS-1248T
D-Link xStack DES-3526 ▪ DES-3528 ▪ DES-3528P ▪ DES-3552 ▪ DES-3828 ▪ DES-3828DC ▪ DES-3828P ▪ DES-3852 ▪ DGS-3426 ▪ DGS-3426P ▪ DGS-3427 ▪ DGS-3450 ▪ DGS-3612G ▪ DGS-3627 ▪ DGS-3627G ▪ DGS-3650 ▪ DXS-3326GSR
Afmetingen & gewicht
Breedte5,7 cm
Diepte3 cm
Hoogte1,2 cm