Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
HPE 6200-24G-mGBIC yl Switch ( J9054B ) Bekijk shops

HPE 6200-24G-mGBIC yl Switch ( J9054B )

Expert reviews
Consumenten reviews
2.466 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Product omschrijving ProCurve 100-FX SFP-LC Transceiver
Algemene productdetails
Gegevensoverdrachtsnelheid100 Mbps
Interface (Bus) TypeSFP (mini-GBIC)
ProductlijnHPE
Voorzieningen netwerkgebruikFull-duplexcapaciteit
EAN0882780957411
MerkHP
SKUJ9054B
Algemene kenmerken
LokalisatieEngels / Europa
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
Type bijvoegselInsteekmodule
Netwerk
Bekabelingstype100Base-FX
BekabelingstypeEthernet 100Base-FX
ConformiteitsnormenIEEE 802.3u
Conformiteitsnormen netwerkgebruikIEEE 802.3u
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Connectiviteitstechnologie netwerkMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid100 Mbps
Protocol voor gegevenskoppelingFast Ethernet
Protocol voor gegevenskoppelingFast Ethernet
VoorzieningenFull-duplexcapaciteit
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik5 - 95%
Max. gebruikstemperatuur70 įC
Min. gebruikstemperatuur0 įC
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 100Base-FX - LC multi-mode
Uitwisselbare slots1 x SFP (mini-GBIC)
Compatibiliteit
Ontworpen voorAruba Switch 5400zl 24p Mini-GBIC Module
HP Switch 2510-24
HPE 20p 10/100/1000 + 4p Mini-GBIC Module ▪ 2810-24G Switch ▪ 2810-48G Switch ▪ 6200-24G-mGBIC yl Switch ▪ Switch 2824 ▪ Switch 2848 ▪ Switch 2900-24G ▪ Switch 2900-48G
Afmetingen & gewicht
Breedte6,9 cm
Diepte1,4 cm
Hoogte1,2 cm
Massa30 g
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™