Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Cisco ( DS-SFP-FC4G-SW= ) Zendontvangermodule Bekijk shops

Cisco ( DS-SFP-FC4G-SW= ) Zendontvangermodule

Veel shoppers kiezen dit product
Top 500 Populair product
Netwerkkaarten top 500 Deze top 500 betekent dat:
  1. dit product de laatste tijd erg populair is
  2. veel shops het product op dit moment aanbieden
  3. en daarom de kans op een goede deal hier groot is
De meeste shoppers kiezen
Verzendkosten onbekend
Levertijd: 1 - 8 werkdagen
113,42
Bestel bij Ormedia.nl
Gratis thuisbezorgd!
Levertijd: 4 - 5 werkdagen
114,60
Bestel bij Qdealer.nl
De meeste shoppers kiezen
"Prima shop" 3 reviews »
Levertijd: 1 - 8 werkdagen
113,42 Verzendkosten onbekend
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij Ormedia.nl
"Aardige shop" 2 reviews »
Levertijd: 4 - 5 werkdagen
114,60 Gratis thuisbezorgd!
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij Qdealer.nl

Prijzen voor Cisco ( DS-SFP-FC4G-SW= ) ZendontvangermoduleTe koop bij 2 shops

dagprijs levertijd beoordeling shops  
"Prima shop" Fibre Channel-SW SFP-4 Gbps-LC Spare  -  Verzendkosten onbekend Levertijd: 1 - 8 werkdagen 113,42
"Aardige shop" Cisco DS-SFP-FC4G-SW= SFP 4000Mbit/s 850nm Multimode netwerk transceiver module RVS  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 4 - 5 werkdagen 114,60
Expert reviews
Consumenten reviews
23.615 shoppers lezen jaarlijks reviews over netwerkkaarten op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
BekabelingstypeGlasvezel
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid4.24 Gbps
Max. overdrachtsafstand300 m
Optische golflengte850 nm
ProductlijnCisco
Protocol voor gegevenskoppeling4Gb Fibre Channel
Type bijvoegselInsteekmodule
EAN0882658043505
MerkCisco
SKUDS-SFP-FC4G-SW=
Algemene kenmerken
Interface (Bus) TypeSFP (mini-GBIC)
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
Netwerkgebruik
BekabelingstypeGlasvezel
Connectiviteitstechnologie netwerkMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid4.24 Gbps
Maximale overdrachtsafstand300 m
Optische golflengte850 nm
Protocol voor gegevenskoppeling4Gb Fibre Channel
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x 4Gb Fibre Channel - LC multi-mode x 2
Uitwisselbare slots1 x SFP (mini-GBIC)
Compatibiliteit
Ontworpen voorP/N: DS-X9112 ▪ DS-X9112= ▪ DS-X9124 ▪ DS-X9124= ▪ DS-X9148 ▪ DS-X9148=
Afmetingen & gewicht
Breedte1,4 cm
Diepte5,5 cm
Hoogte0,9 cm
Algemeen Over beslist.nl
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van ruim 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.
Vacatures Vacatures

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™

Populaire zoekopdrachten