Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
HPE Switch gl Mini-GBIC Module ( J4858C ) Bekijk shops

HPE Switch gl Mini-GBIC Module ( J4858C )

Tip je vrienden
Veel shoppers kiezen dit product
Top 250 Populair product
Netwerkkaarten top 250 Deze top 250 betekent dat:
  1. dit product de laatste tijd erg populair is
  2. veel shops het product op dit moment aanbieden
  3. en daarom de kans op een goede deal hier groot is

Prijzen voor HPE Switch gl Mini-GBIC Module ( J4858C )Te koop bij 2 shops

beoordeling keurmerk levertijd shops dagprijs  

"klasse" Thuiswinkel waarborg Bij je thuis voor 72,87 Levertijd: onbekend Spareit.nl 62,92 Bij je thuis voor 72,87

"onbekend" Bij je thuis voor 74,90 Levertijd: 1 - 3 werkdagen Megekko.nl 70,95 Bij je thuis voor 74,90

Expert reviews
Consumenten reviews
28.161 shoppers lezen jaarlijks reviews over netwerkkaarten op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
Bekabelingstype1000Base-SX
ConformiteitsnormenIEEE 802.3z
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Max. overdrachtsafstand550 m
ProductlijnHPE
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
Type bijvoegselInsteekmodule
VoorzieningenVolledige duplex modus
EAN8835852678044
MerkHP
SKUJ4858C
Algemene kenmerken
Interface (Bus) TypeSFP (mini-GBIC)
LokalisatieNederlands / Nederland
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
Netwerkgebruik
BekabelingstypeEthernet 1000Base-SX
Conformiteitsnormen netwerkgebruikIEEE 802.3z
Connectiviteitstechnologie netwerkMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Maximale overdrachtsafstand550 m
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
Voorzieningen netwerkgebruikFull-duplexcapaciteit
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode
Uitwisselbare slots1 x SFP (mini-GBIC)
Compatibiliteit
Ontworpen voorAruba 2530-24G ▪ 2530-48G ▪ 2530-48-PoE+ ▪ 2930F 24G 4SFP ▪ 2930F 24G 4SFP+ ▪ 2930F 24G PoE+ 4SFP ▪ 2930F 24G PoE+ 4SFP+ ▪ 2930F 48G 4SFP ▪ 2930F 48G 4SFP+ ▪ 2930F 48G PoE+ 4SFP ▪ 2930F 48G PoE+ 4SFP+ ▪ 5406 zl ▪ Switch 5400zl 24p Mini-GBIC Module
HP 9400sl 40-Port Mini-GBIC Module ▪ EP Redundant Management Module ▪ Switch 2510-24 ▪ Switch 2510-48 ▪ Switch 2510G-24 ▪ Switch 2510G-48 ▪ Switch 2610-24 ▪ Switch 2610-24/12-PWR ▪ Switch 2610-24-PWR ▪ Switch 2610-48 ▪ Switch 2610-48-PWR ▪ Switch 2910al-24G-PWR ▪ Switch 2910al-48G-PWR
HPE 1700-24 Switch ▪ 1810-24 v2 ▪ 1810-24G Switch ▪ 1810-8 v2 ▪ 1910-8G Switch ▪ 1910-8G-PoE+ (180W) Switch ▪ 1910-8G-PoE+ (65W) Switch ▪ 20p 10/100/1000 + 4p Mini-GBIC Module ▪ 2610-24 Switch ▪ 2610-24-PoE Switch ▪ 2610-24-PPoE Switch ▪ 2610-48 Switch ▪ 2610-48-PoE Switch ▪ 2810-24G Switch ▪ 2810-48G Switch ▪ 2910-24G al Switch ▪ 2910-24G-PoE+ al Switch ▪ 2910-48G al Switch ▪ 2910-48G-PoE+ al Switch ▪ 3500-24G-PoE yl Switch ▪ 3500-48G-PoE yl Switch ▪ 6120XG Blade Switch ▪ 6200-24G-mGBIC yl Switch ▪ 6600-24G ▪ 6600-24G-4XG Switch ▪ 6600-48G ▪ 6600-48G-4XG Switch ▪ Switch 1800-24G ▪ Switch 2600-8-PWR ▪ Switch 2626 ▪ Switch 2626-PWR ▪ Switch 2650 ▪ Switch 2650-PWR ▪ Switch 2824 ▪ Switch 2848 ▪ Switch 2900-24G ▪ Switch 2900-48G ▪ Switch 3400cl-24G ▪ Switch 3400cl-48G ▪ Switch 6108 ▪ Switch 8212zl ▪ Switch fl 10-Port Mini-GBIC Interface Module ▪ Switch gl 10/100/1000 Module ▪ Switch gl Mini-GBIC Module ▪ Switch vl 4-port Mini-GBIC Module ▪ Switch XL 10/100/1000 Module ▪ Switch xl Mini-GBIC Module ▪ V1400-24G Switch ▪ vl 20p Gig-T+ 4P SFP module switch
Afmetingen & gewicht
Breedte5,69 cm
Diepte1,37 cm
Hoogte1,22 cm
Massa20 g