Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

HPE 2910-24G-PoE+ al Switch ( J4860C )

Hewlett Packard Enterprise X121, 1000 Mbit/s, SFP, LC, Vezel-optiek, 1550 nm, 70000 m

Te koop bij 1 shop 1 shop

dagprijs
levertijd
beoordeling
shops
 
"Klasse shop"
Hewlett Packard Enterprise X121 Vezel-optiek 1550nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module  -  Nieuw  - Gratis thuisbezorgd!
Levertijd: Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis
2449,-
Expert reviews
Bekijk meer expert reviews
Consumenten reviews
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Bekijk meer consumenten reviews
Specificaties
Algemene productdetails
Gegevensoverdrachtsnelheid 1 Gbps
Interface (Bus) Type SFP (mini-GBIC)
Productlijn HPE
Voorzieningen netwerkgebruik Full-duplexcapaciteit
EAN 0883585267828
EAN-code(s) 0883585267828
Merk HP
SKU J4860C
Algemene kenmerken
Type apparaat SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Model Insteekmodule
Type bijvoegsel Insteekmodule
Netwerk
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 1 Gbps
Bekabelingstype Ethernet 1000Base-LH
Bekabelingstype Ethernet 1000Base-LH
Conformiteitsnormen IEEE 802.3z
Conformiteitsnormen netwerkgebruik IEEE 802.3z
Connectiviteitstechnologie netwerk Met bekabeling
Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
Voorzieningen Full-duplexcapaciteit
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen 1 x Ethernet 1000Base-LH - LC x 2
Uitwisselbare slots 1 x SFP (mini-GBIC)
Compatibiliteit
Ontworpen voor Aruba 2530-24G | 2530-24G-PoE+ | 2530-48G | 2530-48G-PoE+ | 2530-48-PoE+ | 2930F 24G 4SFP | 2930F 24G 4SFP+ | 2930F 24G PoE+ 4SFP | 2930F 24G PoE+ 4SFP+ | 2930F 48G 4SFP | 2930F 48G 4SFP+ | 2930F 48G PoE+ 4SFP | 2930F 48G PoE+ 4SFP+ | 5406 zl | Switch 5400zl 24p Mini-GBIC Module|HP 9400sl 40-Port Mini-GBIC Module | E2520-8G-PoE Switch | EP Redundant Management Module | Switch 2510-24 | Switch 2610-24 | Switch 2610-24/12-PWR | Switch 2610-24-PWR | Switch 2610-48 | Switch 2610-48-PWR | Switch 2910al-24G-PWR | Switch 2910al-48G-PWR | Switch 5406zl-48G Intelligent Edge | Switch 5412zl Intelligent Edge | Switch 5412zl-96G Intelligent Edge|HPE 1700-24 Switch | 1810-24G Switch | 1810-8G Switch | 20p 10/100/1000 + 4p Mini-GBIC Module | 2520-24G-PoE Switch | 2520-24-PoE Switch | 2610-24 Switch | 2610-24-PoE Switch | 2610-24-PPoE Switch | 2610-48 Switch | 2610-48-PoE Switch | 2810-24G Switch | 2810-48G Switch | 2910-24G al Switch | 2910-24G-PoE+ al Switch | 2910-48G al Switch | 2910-48G-PoE+ al Switch | 3500-24G-PoE yl Switch | 3500-48G-PoE yl Switch | 4202-72 vl Switch | 4204 vl Switch | 4204-44G-4SFP vl Switch | 4208 vl Switch | 4208-68G-4SFP vl Switch | 4208-96 vl Switch | 6200-24G-mGBIC yl Switch | 9304M | 9308M | 9315M | E2520-8-PoE Switch | EDGE Fabric Switch 8108fl | EDGE Fabric Switch 8116fl | Routing Switch 9408sl | Switch 1800-24G | Switch 2600-8-PWR | Switch 2626 | Switch 2626-PWR | Switch 2650 | Switch 2650-PWR | Switch 2824 | Switch 2848 | Switch 2900-24G | Switch 2900-48G | Switch 3400cl-24G | Switch 3400cl-48G | Switch 4140gl | Switch 4160gl | Switch 5304xl | Switch 5304XL-32G | Switch 5308xl | Switch 5308XL-48G | Switch 5348 XL-G | Switch 5348xl | Switch 5372xl | Switch 5406zl Intelligent Edge | Switch 6108 | Switch 8212zl | Switch fl 10-Port Mini-GBIC Interface Module | Switch gl 10/100/1000 Module | Switch gl Mini-GBIC Module | Switch vl 4-port Mini-GBIC Module | Switch XL 10/100/1000 Module | Switch xl Mini-GBIC Module | V1400-24G Switch | vl 20p Gig-T+ 4P SFP module switch
Afmetingen & gewicht
Breedte 1,4 cm
Diepte 5,7 cm
Hoogte 1,2 cm
Massa 20 g
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.