Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Allied Telesis AT MCF2012LC Multi-channel Media Converter ( AT-MCF2012LC/1 ) Media-omzetter Bekijk shops

Allied Telesis AT MCF2012LC Multi-channel Media Converter ( AT-MCF2012LC/1 ) Media-omzetter

Tip je vrienden
Veel shoppers kiezen dit product
Top 250 Populair product
Repeaters top 250 Deze top 250 betekent dat:
  1. dit product de laatste tijd erg populair is
  2. veel shops het product op dit moment aanbieden
  3. en daarom de kans op een goede deal hier groot is

Prijzen voor Allied Telesis AT MCF2012LC Multi-channel Media Converter ( AT-MCF2012LC/1 ) Media-omzetterTe koop bij 2 shops

beoordeling keurmerk levertijd shops dagprijs  

"klasse" Thuiswinkel waarborg Allied Telesis AT MCF2012LC Multi-channel Media Converter ( AT-MCF2012LC/1 ) Media-omzetter  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: onbekend Redable.nl 1505,24 Gratis thuisbezorgd!

"slecht" Allied Telesis AT MCF2012LC Multi-channel Media Converter ( AT-MCF2012LC/1 ) Media-omzetter  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 1 - 2 weken Online-plaza.nl 2131,95 Gratis thuisbezorgd!

Expert reviews
Consumenten reviews
5.884 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnAllied Telesis AT
EAN0767035186078
MerkAllied Telesis
SKUAT-MCF2012LC/1
Algemene kenmerken
ModelInsteekmodule
Type apparaatGlasvezel mediaconverter
Type bijvoegselInsteekmodule
Netwerk
Aantal poorten12
Bekabelingstype10Base-T ▪ 100Base-FX ▪ 100Base-TX
ConformiteitsnormenIEEE 802.3 ▪ IEEE 802.3u ▪ IEEE 802.3x
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid100 Mbps
Max. overdrachtsafstand2 km
Optische golflengte1310 nm
Protocol voor gegevenskoppelingEthernet ▪ Fast Ethernet
StatuslampjesKoppelingsactiviteit ▪ transmissiesnelheid van poort ▪ koppeling OK
VoorzieningenAutomatische detectie per apparaat ▪ automatische onderhandeling ▪ MissingLink ▪ auto-uplink (auto MDI/MDI-X) ▪ Smart Missing Link (SML)
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen12 x Ethernet 100Base-FX - LC multi-mode female x 2
12 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 female
Uitwisselbare slots1 x uitbreidingsslot
Garantie van de fabrikant
Garantie & Support1 jaar garantie
Service & Support1 jaar garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - 1 jaar
Algemeen Over beslist.nl
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van ruim 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.
Vacatures Vacatures

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™

Populaire zoekopdrachten