Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Cisco Catalyst 2960-8TC ( GLC-SX-MM-RGD= ) Bekijk shops

Cisco Catalyst 2960-8TC ( GLC-SX-MM-RGD= )

Veel shoppers kiezen dit product
Top 250 Populair product
Repeaters top 250 Deze top 250 betekent dat:
  1. dit product de laatste tijd erg populair is
  2. veel shops het product op dit moment aanbieden
  3. en daarom de kans op een goede deal hier groot is
De meeste shoppers kiezen
"Aardige shop" 12 reviews »
Levertijd: 4 - 5 werkdagen
413,- Gratis thuisbezorgd!
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij VanGilsWeb.nl
"Prima shop" 68 reviews »
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende werkdag in huis
439,99 Gratis thuisbezorgd!
Webshop Keurmerk
Bestel bij Wohi.nl
"Matige shop" 3 reviews »
Levertijd: 4 - 5 werkdagen
455,90 Gratis thuisbezorgd!
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij Qdealer.nl

Prijzen voor Cisco Catalyst 2960-8TC ( GLC-SX-MM-RGD= )Te koop bij 3 shops

dagprijs levertijd beoordeling shops  
"Aardige shop" Cisco GLC-SX-MM-RGD  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 4 - 5 werkdagen 413,-
"Prima shop" Cisco GLC-SX-MM-RGD  -  Gratis thuisbezorgd! Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende werkdag in huis 439,99
Cisco GLC-SX-MM-RGD 1000Mbit/s netwerk media converter  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 4 - 5 werkdagen 455,90
Expert reviews
Consumenten reviews
4.141 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Interface (Bus) TypeSFP (mini-GBIC)
Maximale overdrachtsafstand550 m
ProductlijnCisco
EAN0882658074189
MerkCisco
SKUGLC-SX-MM-RGD=
Algemene kenmerken
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
Type bijvoegselInsteekmodule
Netwerk
Bekabelingstype1000Base-SX
BekabelingstypeEthernet 1000Base-SX
ConformiteitsnormenIEEE 802.3z ▪ IEEE 802.3ah
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Connectiviteitstechnologie netwerkMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Max. overdrachtsafstand550 m
Optische golflengte850 nm
Optische golflengte850 nm
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
Omgevingsparameters
Max. gebruikstemperatuur85 įC
Min. gebruikstemperatuur-40 įC
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-SX - LC/PC multi-mode x 2
Uitwisselbare slots1 x SFP (mini-GBIC)
Diversen
ConformiteitsnormenLaser Class 1 ▪ IEC 60825-1
Compatibiliteit
Ontworpen voorCisco 2010 ▪ 2010 Connected Grid ▪ 2520 Connected Grid Switch ▪ 3270 Rugged Integrated Services Router Bundle ▪ 3270 Rugged Integrated Services Router Card ▪ 3270 Rugged ISR Card
Cisco Aironet 1522AG Lightweight Outdoor Mesh Access Point
Cisco Catalyst 2960-24LC-S ▪ 2960-24PC-L ▪ 2960-24PC-S ▪ 2960-24TC ▪ 2960-24TC-L ▪ 2960-24TC-S ▪ 2960-48PST-L ▪ 2960-48PST-S ▪ 2960-48T ▪ 2960-48TC ▪ 2960-48TC-L ▪ 2960-48TC-S ▪ 2960-8TC ▪ 2960-8TC-S ▪ 2960G-24TC ▪ 2960G-48TC ▪ 2960G-8TC ▪ 2960S-24PD-L ▪ 2960S-24PS-L ▪ 2960S-24TD-L ▪ 2960S-24TS-L ▪ 2960S-24TS-S ▪ 2960S-48FPD-L ▪ 2960S-48FPS-L ▪ 2960S-48LPD-L ▪ 2960S-48LPS-L ▪ 2960S-48TD-L ▪ 2960S-48TS-L ▪ 2960S-48TS-S
Cisco Industrial Ethernet 3000 Series ▪ 3010 Series
Cisco MWR 2941-DC ▪ 2941-DC-A
Garantie van de fabrikant
Garantie & Support90 dagen garantie
Service & Support1 jaar garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - 90 dagen
Afmetingen & gewicht
Breedte1,3 cm
Diepte5,7 cm
Hoogte0,9 cm
Massa75 g
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™