Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Cisco Nexus 5020 ( SFP-10G-LR= ) Bekijk shops

Cisco Nexus 5020 ( SFP-10G-LR= )

Veel shoppers kiezen dit product
Top 250 Populair product
Repeaters top 250 Deze top 250 betekent dat:
  1. dit product de laatste tijd erg populair is
  2. veel shops het product op dit moment aanbieden
  3. en daarom de kans op een goede deal hier groot is
De meeste shoppers kiezen
Gratis thuisbezorgd!
Levertijd: 4 - 5 werkdagen
2317,40
Bestel bij VanGilsWeb.nl
Gratis thuisbezorgd!
Levertijd: 4 - 5 werkdagen
2330,20
Bestel bij Koopikonline.nl
Gratis thuisbezorgd!
Levertijd: 4 - 5 werkdagen
2464,05
Bestel bij Qdealer.nl
De meeste shoppers kiezen
"Aardige shop" 11 reviews »
Levertijd: 4 - 5 werkdagen
2317,40 Gratis thuisbezorgd!
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij VanGilsWeb.nl
"Slechte shop" 3 reviews »
Levertijd: 4 - 5 werkdagen
2330,20 Gratis thuisbezorgd!
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij Koopikonline.nl
"Aardige shop" 2 reviews »
Levertijd: 4 - 5 werkdagen
2464,05 Gratis thuisbezorgd!
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij Qdealer.nl

Prijzen voor Cisco Nexus 5020 ( SFP-10G-LR= )Te koop bij 3 shops

dagprijs levertijd beoordeling shops  
"Aardige shop" Cisco SFP-10G-LR= netwerk media converter  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 4 - 5 werkdagen 2317,40
Cisco SFP-10G-LR= 1310nm netwerk media converter  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 4 - 5 werkdagen 2330,20
"Aardige shop" Cisco SFP-10G-LR= 1310nm netwerk media converter  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 4 - 5 werkdagen 2464,05
Expert reviews
Consumenten reviews
5.500 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
Gegevensoverdrachtsnelheid10 Gbps
Interface (Bus) TypeSFP+
Maximale overdrachtsafstand10 km
ProductlijnCisco
EAN0882658167126
MerkCisco
SKUSFP-10G-LR=
Algemene kenmerken
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP+ transceivermodule
Type bijvoegselInsteekmodule
Netwerk
Bekabelingstype10GBase-LR
BekabelingstypeEthernet 10GBase-LR
ConformiteitsnormenIEEE 802.3ae
Conformiteitsnormen netwerkgebruikIEEE 802.3ae
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Connectiviteitstechnologie netwerkMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid10 Gbps
Max. overdrachtsafstand10 km
Optische golflengte1310 nm
Optische golflengte1310 nm
Protocol voor gegevenskoppeling10 Gigabit Ethernet
Protocol voor gegevenskoppeling10 Gigabit Ethernet
Omgevingsparameters
Max. gebruikstemperatuur70 įC
Min. gebruikstemperatuur0 įC
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 10GBase-LR - LC/PC single-mode x 2
Uitwisselbare slots1 x SFP+
Compatibiliteit
Ontworpen voorCisco Catalyst Switch Module 3012 for IBM BladeCenter ▪ Switch Module 3110G for IBM BladeCenter ▪ Switch Module 3110X for IBM BladeCenter
Cisco Nexus 5010
Garantie van de fabrikant
Garantie & SupportBeperkte garantie - 90 dagen
Service & Support90 dagen garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - 90 dagen
Afmetingen & gewicht
Breedte1,3 cm
Diepte5,7 cm
Hoogte0,9 cm
Massa75 g
Algemeen Over beslist.nl
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van ruim 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.
Vacatures Vacatures

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™

Populaire zoekopdrachten