Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP 1300nm netwerk media converter

198,-
Gratis verzending!
-
+
  • Levertijd: Op werkdagen voor 18:00 uur besteld, volgende dag in huis
  • Inclusief beslist.nl OK-garantie
  • Bedenktijd: minimaal 14 dagen
  • Klantbeoordeling Directsale.nl:Klantbeoordeling Directsale: (594)
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP, Bedraad, 1300 nm, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent, 5 - 90 procent
  • Type apparaat:SFP (mini-GBIC) transceivermodule
  • Connectiviteitstechnologie:Met bekabeling
  • Gegevensoverdrachtsnelheid:1 Gbps
Toon alle productinformatieVerberg productinformatie
Product omschrijving-
Multimediabay.nl zegt:Multimediabay zegt:Cisco Small Business MGBLH1 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LH - LC - maximaal 40 km - 1310 nm - voor P/N: MGBBX1, MGBLH1/EU, MGBLH1-UK, MGBLX1, MGBSX1-EU, MGBSX1-UK, MGBT1-EU, MGBT1-UK
Algemene productdetails
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Interface (Bus) TypeSFP (mini-GBIC)
Maximale overdrachtsafstand40 km
ProductlijnCisco Small Business
EAN0745883558773
MerkCisco
SKUMGBLH1
Algemene kenmerken
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
ModelInsteekmodule
Type bijvoegselInsteekmodule
Netwerk
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
BekabelingstypeEthernet 1000Base-LH
BekabelingstypeEthernet 1000Base-LH
Connectiviteitstechnologie netwerkMet bekabeling
Max. overdrachtsafstand40 km
Optische golflengte1310 nm
Optische golflengte1310 nm
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-LH - LC x 2
Uitwisselbare slots1 x SFP (mini-GBIC)
Compatibiliteit
Ontworpen voorP/N: MGBBX1 | MGBLH1/EU | MGBLH1-UK | MGBLX1 | MGBSX1 | MGBSX1-EU | MGBSX1-UK | MGBT1 | MGBT1-EU | MGBT1-UK

Alle aanbieders

Voor jou gevonden: Repeaters

Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.