Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

HPE ProLiant DL360p Gen8 ( 455883-B21 )

Specificaties
Product omschrijving HP BladeSystem c-Class 10Gb Short Range Small Form-Factor Pluggable Option
Algemene productdetails
Bekabelingstype Ethernet 10GBase-SR
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 10 Gbps
Max. overdrachtsafstand 300 m
Productlijn HPE
Protocol voor gegevenskoppeling 10 Gigabit Ethernet
Type bijvoegsel Insteekmodule
EAN 0883585354641
Merk HP
SKU 455883-B21
Algemene kenmerken
Interface (Bus) Type SFP+
Type apparaat SFP+ transceivermodule
Model Insteekmodule
Netwerkgebruik
Connectiviteitstechnologie netwerk Met bekabeling
Bekabelingstype Ethernet 10GBase-SR
Protocol voor gegevenskoppeling 10 Gigabit Ethernet
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen 1 x Ethernet 10GBase-SR - LC multi-mode x 2
Uitwisselbare slots 1 x SFP+
Compatibiliteit
Ontworpen voor HPE D2D4324 Capacity Upgrade|HPE BLc3000 Enclosure|HPE BLc7000 Single-Phase Enclosure w/2 Power Supplies and 4 Fans w/8 Insight Control Environment Trial Licenses | w/6 Power Supplies and 10 Fans w/16 Insight Control Environment Licenses|HPE BLc7000 Three-Phase Enclosure w/6 Power Supplies and 10 Fans w/16 Insight Control Environment Licenses|HPE ProLiant DL360p Gen8 | DL360p Gen8 Base | DL360p Gen8 CMS | DL360p Gen8 Entry | DL360p Gen8 High Performance | DL980 G7|HPE SimpliVity 380 Gen9 Node|HPE Virtual Connect Flex-10
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.