Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

Aruba 5406 zl ( J9143B )

Expert reviews
Bekijk meer expert reviews
Consumenten reviews
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Bekijk meer consumenten reviews
Specificaties
Algemene productdetails
Bekabelingstype Ethernet 1000Base-BX-U
Conformiteitsnormen IEEE 802.3ah
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 1 Gbps
Max. overdrachtsafstand 10 km
Productlijn HPE
Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
Type bijvoegsel Insteekmodule
Voorzieningen Full-duplexcapaciteit
EAN 0884420143376
Merk HP
SKU J9143B
Algemene kenmerken
Interface (Bus) Type SFP (mini-GBIC)
Type apparaat SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Model Insteekmodule
Netwerkgebruik
Connectiviteitstechnologie netwerk Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 1 Gbps
Bekabelingstype Ethernet 1000Base-BX-U
Conformiteitsnormen netwerkgebruik IEEE 802.3ah
Maximale overdrachtsafstand 10 km
Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
Voorzieningen netwerkgebruik Full-duplexcapaciteit
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik 0 - 95%
Max. gebruikstemperatuur 70 °C
Min. gebruikstemperatuur 0 °C
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen 1 x Ethernet 1000Base-BX-U - LC single-mode
Uitwisselbare slots 1 x SFP (mini-GBIC)
Compatibiliteit
Ontworpen voor Aruba 2530-24G | 2530-24G-PoE+ | 2530-48G | 2530-48G-PoE+ | 2530-48-PoE+ | 2615-8-PoE | 2915-8G-PoE | 2930F 24G 4SFP | 2930F 24G 4SFP+ | 2930F 24G PoE+ 4SFP | 2930F 24G PoE+ 4SFP+ | 2930F 48G 4SFP | 2930F 48G 4SFP+ | 2930F 48G PoE+ 4SFP | 2930F 48G PoE+ 4SFP+ | 5406 zl | Switch 5400zl 24p Mini-GBIC Module|HP E2520-8G-PoE Switch | Switch 2510-24 | Switch 2510-48 | Switch 2510G-24 | Switch 2510G-48 | Switch 2610-24 | Switch 2610-24/12-PWR | Switch 2610-24-PWR | Switch 2610-48 | Switch 2610-48-PWR|HPE 1700-24 Switch | 20p 10/100/1000 + 4p Mini-GBIC Module | 2510-24 Switch | 2510-24G Switch | 2510-48 Switch | 2510-48G Switch | 2520-24G-PoE Switch | 2520-24-PoE Switch | 2610-24 Switch | 2610-24-PoE Switch | 2610-24-PPoE Switch | 2610-48 Switch | 2610-48-PoE Switch | 2810-24G Switch | 2810-48G Switch | 2910-24G al Switch | 2910-24G-PoE+ al Switch | 2910-48G al Switch | 2910-48G-PoE+ al Switch | 3500-24 Switch | 3500-24G-PoE yl Switch | 3500-24-PoE Switch | 3500-48 Switch | 3500-48G-PoE yl Switch | 3500-48-PoE Switch | 6200-24G-mGBIC yl Switch | 6600-24G | 6600-24G-4XG Switch | 6600-48G | E2520-8-PoE Switch | E2910-24G Rack Shippable al Switch | E3500-24G-PoE+ yl Switch | E3500-48G-PoE+ yl Switch | Switch 1800-24G | Switch 2600-8-PWR | Switch 2626 | Switch 2626-PWR | Switch 2650 | Switch 2650-PWR | Switch 2824 | Switch 2848 | Switch 2900-24G | Switch 2900-48G | Switch vl 4-port Mini-GBIC Module | Switch xl Mini-GBIC Module | V1400-24G Switch | vl 20p Gig-T+ 4P SFP module switch|HPE OfficeConnect 1410 24G
Afmetingen & gewicht
Breedte 5,6 cm
Diepte 1,4 cm
Hoogte 1,2 cm
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.