Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

HPE ProLiant DL360p Gen8 ( J9150A )

Helaas, dit product is tijdelijk uitverkocht

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende producten?

Anderen bekeken ook

Voor jou gevonden Netwerkkaarten

Algemene productdetails
BekabelingstypeEthernet 10GBase-SR
ConformiteitsnormenIEEE 802.3ae
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid10 Gbps
Max. overdrachtsafstand300 m
Optische golflengte850 nm
ProductlijnHPE
Protocol voor gegevenskoppeling10 Gigabit Ethernet
Type bijvoegselInsteekmodule
VoorzieningenVolledige duplex modus
EAN0884420143307
MerkHP
SKUJ9150A
Algemene kenmerken
Interface (Bus) TypeSFP+
Type apparaatSFP+ transceivermodule
LokalisatieNederlands / Nederland
ModelInsteekmodule
Netwerkgebruik
Connectiviteitstechnologie netwerkMet bekabeling
BekabelingstypeEthernet 10GBase-SR
Conformiteitsnormen netwerkgebruikIEEE 802.3ae
Maximale overdrachtsafstand300 m
Optische golflengte850 nm
Protocol voor gegevenskoppeling10 Gigabit Ethernet
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik0 - 85%
Max. gebruikstemperatuur70 °C
Min. gebruikstemperatuur0 °C
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 10GBase-SR - LC/UPC multi-mode x 2
Uitwisselbare slots1 x SFP+
Compatibiliteit
Ontworpen voorHPE 6120XG Blade Switch | 6600-24G-4XG Switch | 6600-48G-4XG Switch|HPE Modular Smart Array P2000 G3 10GbE iSCSI Dual Controller SFF Array System | P2000 G3 iSCSI Dual Controller SFF Bundle|HPE ProLiant DL360p Gen8 | DL360p Gen8 Base | DL360p Gen8 CMS | DL360p Gen8 Entry | DL360p Gen8 High Performance|HPE Aruba 2930F 24G 4SFP+ | 2930F 24G PoE+ 4SFP+ | 2930F 48G 4SFP+ | 2930F 48G PoE+ 4SFP+ | 5406 zl
Garantie van de fabrikant
Service & SupportLevenslange beperkte garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - levenslang
Afmetingen & gewicht
Breedte1,4 cm
Diepte5,6 cm
Hoogte1,2 cm
Massa20 g
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.