Auto's Baby & peuter Boeken Cadeaus & gadgets Computers Dierenbenodigdheden Drogisterij Elektronica Erotiek Eten & drinken Fietsen Films & Series Games Horloges Huishoudelijk Kantoor Kleding Klussen Meubels Mode accessoires Multimedia-accessoires Muziekinstrumenten Parfumerie Sanitair Schoenen Sieraden Software Speelgoed Sport & outdoor Tuinartikelen Woonaccessoires
of

Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

HPE, X132, 10G OptiPlex + LC LR Transceiver (voorheen ProCurve).

Voor jou gevonden: Repeaters

productinformatie
Amazon zegt:
Hewlett-Packard J9151A Hewlett-Packard J9151A HP ProCurve 10-GbE SFP + LR-transceiver J9151A Netwerk Technologie Hewlett-Packard J9151A HP ProCurve 10-GbE SFP+ LR Transceiver J9151A // Hewlett-Packard J9151A HP Pr
Algemene productdetails
Merk HP
Type SFP+ transceivermodule
Interface (Bus) type SFP+
Model Insteekmodule
Type SFP+ transceivermodule
Model Insteekmodule
Overdrachtssnelheid 1000 t/m 2000 Mbps
No show No show
Netwerkgebruik
Connectiviteitstechnologie netwerk Met bekabeling
Bekabelingstype Ethernet 10GBase-LR
Conformiteitsnormen netwerkgebruik IEEE 802.3ae
Maximale overdrachtsafstand 10 km
Optische golflengte 1310 nm
Protocol voor gegevenskoppeling 10 Gigabit Ethernet
Algemene kenmerken
Interface (Bus) Type SFP+
Type apparaat SFP+ transceivermodule
Lokalisatie Nederlands / Nederland
Model Insteekmodule
Afmetingen & gewicht
Breedte 1,4 cm
Diepte 5,6 cm
Hoogte 1,2 cm
Massa 20 g
Identificatie
EAN 0884420143314
Merk HP
SKU J9151A
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen 1 x Ethernet 10GBase-LR - LC/UPC single-mode x 2
Uitwisselbare slots 1 x SFP+
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik 0 - 85% (niet-condenserend)
Max. gebruikstemperatuur 70 °C
Min. gebruikstemperatuur 0 °C
Compatibiliteit
Ontworpen voor HP SFP+ zl Module Rack Shippable<br>HPE 2-Port SFP+/ 2-Port CX4 10GbE yl Module | 6120XG Blade Switch | 6600-24G-4XG Switch | 6600-48G-4XG Switch | SFP+ zl<br>HPE Aruba 2930F 24G 4SFP+ | 2930F 48G 4SFP+ | 2930F 48G PoE+ 4SFP+ | 5406 zl
Garantie van de fabrikant
Service & Support Levenslange beperkte garantie
Service & Support details Beperkte garantie - het vooraf vervangen van onderdelen
Algemene productdetails
Bekabelingstype 10GBase-LR
Conformiteitsnormen IEEE 802.3ae
Connectiviteit Met bekabeling
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 10 Gbps
Max. overdrachtsafstand 10 km
Optische golflengte 1310 nm
Productlijn HPE
Protocol voor gegevenskoppeling 10 GigE
Type bijvoegsel Insteekmodule
Voorzieningen Volledige duplex modus
Algemeen
Beslist.nl
Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2020 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.

Akkoord