Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Aruba 2930F 48G 4SFP+ ( J9151A ) Bekijk shops

Aruba 2930F 48G 4SFP+ ( J9151A )

1 review
Tip je vrienden
Veel shoppers kiezen dit product
Top 250 Populair product
Netwerkkaarten top 250 Deze top 250 betekent dat:
  1. dit product de laatste tijd erg populair is
  2. veel shops het product op dit moment aanbieden
  3. en daarom de kans op een goede deal hier groot is
De meeste shoppers kiezen
"Klasse shop" 31 reviews »
Levertijd: onbekend
447,70 Bij je thuis voor 457,65
Thuiswinkel waarborg
Bekijk op Spareit.nl
"Onbekend" 1 review »
Levertijd: 2 - 3 werkdagen
1549,55 Gratis thuisbezorgd!
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij Qdealer.nl
"Onbekend" 6 reviews »
Levertijd: 2 - 3 werkdagen
1554,55 Gratis thuisbezorgd!
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij VanGilsWeb.nl

Prijzen voor Aruba 2930F 48G 4SFP+ ( J9151A )Te koop bij 6 shops

beoordeling keurmerk levertijd shops dagprijs  

"klasse" Thuiswinkel waarborg Bij je thuis voor 457,65 Levertijd: onbekend Spareit.nl 447,70 Bij je thuis voor 457,65

"onbekend" Thuiswinkel waarborg Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 2 - 3 werkdagen Qdealer.nl 1549,55 Gratis thuisbezorgd!

"onbekend" Thuiswinkel waarborg Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 2 - 3 werkdagen VanGilsWeb.nl 1554,55 Gratis thuisbezorgd!

"onbekend" Thuiswinkel waarborg Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 2 - 3 werkdagen Koopikonline.nl 1561,50 Gratis thuisbezorgd!

"onbekend" Bij je thuis voor 552,95 Levertijd: 3 - 5 werkdagen Megekko.nl 549,- Bij je thuis voor 552,95

"onbekend" Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 1 - 2 weken Online-plaza.nl 563,95 Gratis thuisbezorgd!

Expert reviews
Consumenten reviews
28.207 shoppers lezen jaarlijks reviews over netwerkkaarten op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
Bekabelingstype10GBase-LR
ConformiteitsnormenIEEE 802.3ae
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid10 Gbps
Max. overdrachtsafstand10 km
Optische golflengte1310 nm
ProductlijnHPE
Protocol voor gegevenskoppeling10 Gigabit Ethernet
Type bijvoegselInsteekmodule
VoorzieningenVolledige duplex modus
EAN0884420143314
MerkHP
SKUJ9151A
Algemene kenmerken
Interface (Bus) TypeSFP+
LokalisatieNederlands / Nederland
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP+ transceivermodule
Netwerkgebruik
BekabelingstypeEthernet 10GBase-LR
Conformiteitsnormen netwerkgebruikIEEE 802.3ae
Connectiviteitstechnologie netwerkMet bekabeling
Maximale overdrachtsafstand10 km
Optische golflengte1310 nm
Protocol voor gegevenskoppeling10 Gigabit Ethernet
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik0 - 85% (niet-condenserend)
Max. gebruikstemperatuur70 °C
Min. gebruikstemperatuur0 °C
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 10GBase-LR - LC/UPC single-mode x 2
Uitwisselbare slots1 x SFP+
Compatibiliteit
Ontworpen voorAruba 2930F 24G 4SFP+ ▪ 2930F 24G PoE+ 4SFP+ ▪ 2930F 48G 4SFP+ ▪ 2930F 48G PoE+ 4SFP+ ▪ 5406 zl
HP SFP+ zl Module Rack Shippable
HPE 2-Port SFP+/ 2-Port CX4 10GbE yl Module ▪ 6120XG Blade Switch ▪ 6600-24G-4XG Switch ▪ 6600-48G-4XG Switch ▪ SFP+ zl
Garantie van de fabrikant
Service & SupportLevenslange beperkte garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - het vooraf vervangen van onderdelen
Afmetingen & gewicht
Breedte1,4 cm
Diepte5,6 cm
Hoogte1,2 cm
Massa20 g