Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

ACT Eminent Media Converter SC 100Mbit/s 1310nm Zwart netwerk media converter

Anderen bekeken ook

Voor jou gevonden: Repeaters

Algemene productdetails
ProductlijnEminent
EAN8716065002300
MerkEminent
SKUEM4002
Algemene kenmerken
Type apparaatGlasvezel mediaconverter
ModelExtern
Type bijvoegselExtern
Netwerk
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid100 Mbps
Bekabelingstype10Base-T | 100Base-FX | 100Base-TX
Protocol voor gegevenskoppeling10Mb LAN | 100Mb LAN
VoorzieningenAutomatische onderhandeling | auto-uplink (auto MDI/MDI-X) | half duplex modus | volledige duplex modus
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 female|1 x Ethernet 100Base-FX - SC multi-mode female x 2
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.