Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Cisco Catalyst 2960S-24TS-S ( GLC-FE-100LX-RGD ) Bekijk shops

Cisco Catalyst 2960S-24TS-S ( GLC-FE-100LX-RGD )

Veel shoppers kiezen dit product
Top 500 Populair product
Netwerkkaarten top 500 Deze top 500 betekent dat:
  1. dit product de laatste tijd erg populair is
  2. veel shops het product op dit moment aanbieden
  3. en daarom de kans op een goede deal hier groot is
De meeste shoppers kiezen
"Prima shop" 3 reviews »
Levertijd: 2 - 4 werkdagen
313,05 Verzendkosten onbekend
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij Ormedia.nl
"Aardige shop" 11 reviews »
Levertijd: 4 - 5 werkdagen
346,85 Gratis thuisbezorgd!
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij VanGilsWeb.nl
"Aardige shop" 2 reviews »
Levertijd: 4 - 5 werkdagen
348,50 Gratis thuisbezorgd!
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij Qdealer.nl

Prijzen voor Cisco Catalyst 2960S-24TS-S ( GLC-FE-100LX-RGD )Te koop bij 3 shops

dagprijs levertijd beoordeling shops  
"Prima shop" 100Mbps Single Mode Rugged SFP  -  Verzendkosten onbekend Levertijd: 2 - 4 werkdagen 313,05
"Aardige shop" Cisco 100BASE-LX10 SFP 1310nm netwerk media converter  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 4 - 5 werkdagen 346,85
"Aardige shop" Cisco 100BASE-LX10 SFP 1310nm netwerk media converter  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 4 - 5 werkdagen 348,50
Expert reviews
Consumenten reviews
20.157 shoppers lezen jaarlijks reviews over netwerkkaarten op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
Bekabelingstype100Base-LX
ConformiteitsnormenIEEE 802.3 ▪ IEEE 802.3ah
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Max. overdrachtsafstand10 km
Optische golflengte1310 nm
ProductlijnCisco
Protocol voor gegevenskoppelingFast Ethernet
Type bijvoegselInsteekmodule
EAN0882658074165
MerkCisco
SKUGLC-FE-100LX-RGD
Algemene kenmerken
Interface (Bus) TypeSFP (mini-GBIC)
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
Netwerkgebruik
BekabelingstypeEthernet 100Base-LX
Conformiteitsnormen netwerkgebruikIEEE 802.3 ▪ IEEE 802.3ah
Connectiviteitstechnologie netwerkMet bekabeling
Maximale overdrachtsafstand10 km
Optische golflengte1310 nm
Protocol voor gegevenskoppelingFast Ethernet
Omgevingsparameters
Max. gebruikstemperatuur85 °C
Min. gebruikstemperatuur-40 °C
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 100Base-LX - LC single-mode x 2
Uitwisselbare slots1 x SFP (mini-GBIC)
Compatibiliteit
Ontworpen voorCisco Catalyst 2960-24LC-S ▪ 2960-24PC-L ▪ 2960-24PC-S ▪ 2960-24TC ▪ 2960-24TC-L ▪ 2960-24TC-S ▪ 2960-48PST-L ▪ 2960-48PST-S ▪ 2960-48T ▪ 2960-48TC ▪ 2960-48TC-L ▪ 2960-48TC-S ▪ 2960-8TC ▪ 2960-8TC-S ▪ 2960G-24TC ▪ 2960G-48TC ▪ 2960G-8TC ▪ 2960S-24PD-L ▪ 2960S-24PS-L ▪ 2960S-24TD-L ▪ 2960S-24TS-L ▪ 2960S-24TS-S ▪ 2960S-48FPD-L ▪ 2960S-48FPS-L ▪ 2960S-48LPD-L ▪ 2960S-48LPS-L ▪ 2960S-48TD-L ▪ 2960S-48TS-L ▪ 2960S-48TS-S
Garantie van de fabrikant
Garantie & SupportBeperkte garantie - 90 dagen
Service & Support90 dagen garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - 90 dagen
Afmetingen & gewicht
Breedte1,34 cm
Diepte5,65 cm
Hoogte8,5 mm
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™