Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Allied Telesis Converteon AT-CM301 ( AT-CM301 ) Bekijk shops

Allied Telesis Converteon AT-CM301 ( AT-CM301 )

Tip je vrienden
Veel shoppers kiezen dit product
Top 500 Populair product
Repeaters top 500 Deze top 500 betekent dat:
  1. dit product de laatste tijd erg populair is
  2. veel shops het product op dit moment aanbieden
  3. en daarom de kans op een goede deal hier groot is

Prijzen voor Allied Telesis Converteon AT-CM301 ( AT-CM301 )Te koop bij 2 shops

beoordeling keurmerk levertijd shops dagprijs  

"klasse" Thuiswinkel waarborg Gratis thuisbezorgd! Levertijd: onbekend Redable.nl 272,25 Gratis thuisbezorgd!

"onbekend" Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 1 - 2 weken Online-plaza.nl 346,95 Gratis thuisbezorgd!

Expert reviews
Consumenten reviews
6.567 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnAllied Telesis Converteon
EAN0767035189109
MerkAllied Telesis
SKUAT-CM301
Algemene kenmerken
ModelInsteekmodule
Type apparaatGlasvezel mediaconverter
Type bijvoegselInsteekmodule
Netwerk
Bekabelingstype10Base-T ▪ 100Base-FX ▪ 100Base-TX
ConformiteitsnormenIEEE 802.3u ▪ IEEE 802.3z ▪ IEEE 802.1Q ▪ IEEE 802.3ab ▪ IEEE 802.3ah
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid100 Mbps
MAC-adrestabelgrootte1K invoergegevens
Max. overdrachtsafstand2 km
Optische golflengte1310 nm
Protocol voor gegevenskoppelingEthernet ▪ Fast Ethernet
StatuslampjesKoppelingsactiviteit ▪ duplex-modus van poort ▪ koppeling OK
VoorzieningenDatatransport ▪ automatische onderhandeling ▪ MissingLink ▪ auto-uplink (auto MDI/MDI-X) ▪ Smart Missing Link (SML) ▪ opslaan en verder ▪ half duplex modus ▪ volledige duplex modus ▪ Jumbo Frames ondersteuning
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik5 - 95%
Max. gebruikstemperatuur40 įC
Min. gebruikstemperatuur0 įC
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 100Base-FX - ST multi-mode female x 2
1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 female
Uitwisselbare slots1 x uitbreidingsslot
Diversen
ConformiteitsnormenFCC klasse A-gecertificeerd ▪ C-Tick ▪ VCCI Klasse A ITE ▪ EN55024 ▪ EN55022 Klasse A ▪ UL 60950-1 ▪ EN 60950-1 ▪ EN 60825
Garantie van de fabrikant
Garantie & Support5 jaar garantie
Service & Support5 jaar garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - 5 jaar
Afmetingen & gewicht
Breedte2,2 cm
Diepte7,3 cm
Hoogte13 cm
Massa113 g