Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

Intel Ethernet Converged Network Adapter X520-LR1 ( E10GSFPSR )

Intel E10GSFPSR, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, 850 nm, Aluminium
De meeste shoppers kiezen
"Klasse shop" 5 reviews »
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis
129,-
Gratis thuisbezorgd!
Webshop Keurmerk
Bestel bij Directsale.nl
"Prima shop" 4 reviews »
Levertijd: 1 - 2 werkdagen
133,68
Gratis thuisbezorgd!
Geen keurmerken bekend
Bestel bij Multimediabay.nl

Prijzen voor Intel Ethernet Converged Network Adapter X520-LR1 ( E10GSFPSR ) 2 shops

dagprijs
levertijd
beoordeling
shops
 
"Klasse shop"
Intel E10GSFPSR 10000Mbit/s SFP+ 850nm netwerk transceiver module  -  Nieuw  - Gratis thuisbezorgd!
Levertijd: Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis
129,-
"Prima shop"
NIC/Eth SFP+SR Optics Unit  -  Nieuw  - Gratis thuisbezorgd!
Levertijd: 1 - 2 werkdagen
133,68
Expert reviews
Bekijk meer expert reviews
Consumenten reviews
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Bekijk meer consumenten reviews
Specificaties
Product omschrijving Hot-pluggable SFP+ footprintRoHS-6 compliantSingle power supplyUncooled VCSEL laserReceiver limiting electrical interfaceDuplex LC connectorBuilt-in digital diagnostic functions
Algemene productdetails
Productlijn Intel
EAN 0675901013482
Merk Intel
SKU E10GSFPSR
Algemene kenmerken
Type apparaat SFP+ transceivermodule
Model Insteekmodule
Type bijvoegsel Insteekmodule
Netwerk
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Bekabelingstype 1000Base-SX | 10GBase-SR
Optische golflengte 850 nm
Protocol voor gegevenskoppeling GigE | 10 GigE
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen 1 x Ethernet 10GBase-SR
Uitwisselbare slots 1 x SFP+
Compatibiliteit
Ontworpen voor Intel Ethernet Converged Network Adapter X520-DA2 | X520-SR1 | X520-SR2 | X710-DA2 | X710-DA4|Intel Ethernet Server Adapter X520-DA1 | X520-DA2 | X520-SR2
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.