Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Intel Ethernet Converged Network Adapter X520-SR2 ( E10GSFPLR ) Bekijk shops

Intel Ethernet Converged Network Adapter X520-SR2 ( E10GSFPLR )

Veel shoppers kiezen dit product
Top 100 Populair product
Repeaters top 100 Deze top 100 betekent dat:
  1. dit product de laatste tijd erg populair is
  2. veel shops het product op dit moment aanbieden
  3. en daarom de kans op een goede deal hier groot is
De meeste shoppers kiezen
"Prima shop" 3 reviews »
Levertijd: 1 - 8 werkdagen
506,88 Verzendkosten onbekend
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij Ormedia.nl
"Aardige shop" 2 reviews »
Levertijd: 4 - 5 werkdagen
540,55 Gratis thuisbezorgd!
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij Qdealer.nl

Prijzen voor Intel Ethernet Converged Network Adapter X520-SR2 ( E10GSFPLR )Te koop bij 2 shops

dagprijs levertijd beoordeling shops  
"Prima shop" Intel E10GFSPLR Intern Ethernet 10000Mbit/s  -  Verzendkosten onbekend Levertijd: 1 - 8 werkdagen 506,88
"Aardige shop" Intel E10GFSPLR Intern Ethernet 10000Mbit/s Zwart  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 4 - 5 werkdagen 540,55
Expert reviews
Consumenten reviews
5.013 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnIntel
EAN0662730586102
MerkIntel
SKUE10GSFPLR
Algemene kenmerken
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP+ transceivermodule
Type bijvoegselInsteekmodule
Netwerk
Bekabelingstype1000Base-LX ▪ 10GBase-LR
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid10 Gbps
Max. overdrachtsafstand10 km
Optische golflengte1310 nm
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet ▪ 10 Gigabit Ethernet
Omgevingsparameters
Max. gebruikstemperatuur70 C
Min. gebruikstemperatuur0 C
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 10GBase-LR/1000Base-LX - LC single-mode x 2
Uitwisselbare slots1 x SFP+
Diversen
ConformiteitsnormenRoHS
Compatibiliteit
Ontworpen voorP/N: E10G41BFLR ▪ E10G41BFSR ▪ E10G42BFSR ▪ E10G42BTDA
Algemeen Over beslist.nl
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.
Vacatures Vacatures

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™

Populaire zoekopdrachten