Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
LevelOne GVT-0301 ( 551071 ) Bekijk shops

LevelOne GVT-0301 ( 551071 )

LevelOne GVT-0301, 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, LX, 1310 nm Add a 1000Base-LX connection to LevelOne switchs with mini GBIC/SFP ports
Connect switches up to 10km away with each other
TTL signal detect indicator
Compliant with IEEE802.3z Gigabit Ethernet
Easy to install and hot-swappable
Differential LVPECL input and output
Single 3.3V power supply
Duplex LC connector
De meeste shoppers kiezen
"Aardige shop" 11 reviews »
Levertijd: 2 - 3 werkdagen
86,45
Gratis thuisbezorgd!
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij VanGilsWeb.nl
"Matige shop" 4 reviews »
Levertijd: 2 - 3 werkdagen
91,10
Gratis thuisbezorgd!
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij Qdealer.nl

Prijzen voor LevelOne GVT-0301 ( 551071 )Te koop bij 2 shops

dagprijs levertijd beoordeling shops  
"Aardige shop" LevelOne GVT-0301 1250Mbit/s SFP 1310nm Single-mode netwerk transceiver module  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 2 - 3 werkdagen 86,45
LevelOne GVT-0301 1250Mbit/s SFP 1310nm Single-mode netwerk transceiver module  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 2 - 3 werkdagen 91,10
Expert reviews
Consumenten reviews
2.218 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnLevelOne
EAN0878742001896
MerkLevelOne
SKU551071
Algemene kenmerken
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
Type bijvoegselInsteekmodule
Netwerk
Bekabelingstype1000Base-LX
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Max. overdrachtsafstand10 km
Protocol voor gegevenskoppelingGigE
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-LX - LC
Uitwisselbare slots1 x SFP (mini-GBIC)
Compatibiliteit
Ontworpen voorLevelOne GSW-2472TGX ▪ GVT-1000
LevelOne ProCon GSW-2472TGX ▪ GSW-2491TXM
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2017 beslist.nl™