Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
LevelOne Procon FVT-5000 ( FVT-5301 ) Bekijk shops

LevelOne Procon FVT-5000 ( FVT-5301 )

Tip je vrienden
Expert reviews
Consumenten reviews
6.625 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnLevelOne Procon
EAN4014619102303
MerkLevelOne
SKUFVT-5301
Algemene kenmerken
ModelInsteekmodule
Type apparaatGlasvezel mediaconverter
Type bijvoegselInsteekmodule
Netwerk
Bekabelingstype10Base-T ▪ 100Base-FX ▪ 100Base-TX
ConformiteitsnormenIEEE 802.3 ▪ IEEE 802.3u ▪ IEEE 802.3x
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid100 Mbps
Max. overdrachtsafstand30 km
Optische golflengte1310 nm
Protocol voor gegevenskoppelingEthernet ▪ Fast Ethernet
StatuslampjesKoppelingsactiviteit ▪ contactstatus ▪ transmissiesnelheid van poort ▪ duplex-modus van poort ▪ voeding
VoorzieningenDatatransport ▪ automatische onderhandeling ▪ auto-uplink (auto MDI/MDI-X) ▪ opslaan en verder
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik10 - 90%
Max. gebruikstemperatuur45 įC
Min. gebruikstemperatuur0 įC
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 female
1 x Ethernet 100Base-FX - SC single-mode female x 2
Uitwisselbare slots1 x uitbreidingsslot
Diversen
ConformiteitsnormenFCC klasse A-gecertificeerd
Compatibiliteit
Ontworpen voorLevelOne Procon FVT-5000