Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
StarTech.com 100Mbps Full/Low Profile Ethernet Multi Mode SC Fiber PCI NIC Card 2km ( PCI100MMSC ) Netwerkadapter Bekijk shops

StarTech.com 100Mbps Full/Low Profile Ethernet Multi Mode SC Fiber PCI NIC Card 2km ( PCI100MMSC ) Netwerkadapter

Expert reviews
Consumenten reviews
14.107 shoppers lezen jaarlijks reviews over netwerkkaarten op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Product omschrijving Sluit een pc rechtstreeks aan op een multi-mode SC glasvezelnetwerk via een beschikbare PCI-slot.

De PCI100MMSC 100 Mbit/s PCI Ethernet Glasvezel (MM SC) Netwerkkaart biedt de perfecte oplossing voor glasvezel aan uw bureau, waarmee u een multimode SC glasvezelpoort kunt toevoegen aan uw systeem via een beschikbare standaard of low-profile PCI-slot.

De Ethernet Glasvezel Netwerkkaart is een eenvoudige oplossing voor het rechtstreeks aansluiten van een computer op een glasvezelnetwerk en kan worden geÔnstalleerd in een PCI-slot. Met ondersteuning voor full-duplex en overdrachtsnelheden van 10/100 Mbit/s is deze kaart uitermate geschikt voor toepassingen waarbij een hoge bandbreedte nodig is tot op 2 km afstand.

Afbeeldingen toepassing: De PCI100MMSC kan eenvoudig worden geÔnstalleerd, is ideaal voor beveiligde netwerken en biedt een directe glasvezelverbinding die niet onderhevig is aan elektronische interferentie zoals standaard RJ45-netwerken.
Algemene productdetails
ProductlijnStarTech.com
EAN0065030839969
MerkStarTech.com
SKUPCI100MMSC
Algemene kenmerken
BusvoltageUniverseel (3,3 Volt en 5,0 Volt)
Interface (Bus) TypePCI-X
ModelInsteekkaart - low profile
Type apparaatNetwerkadapter
Netwerkgebruik
BekabelingstypeEthernet 100Base-FX
Conformiteitsnormen netwerkgebruikIEEE 802.3u ▪ IEEE 802.1Q ▪ IEEE 802.1p ▪ IEEE 802.3x
Connectiviteitstechnologie netwerkMet bekabeling
Extra poorten10/100 Ethernet x 2
Gegevensoverdrachtsnelheid100 Mbps
StatuslampjesLink/activiteit
Voorzieningen netwerkgebruikFull-duplexcapaciteit
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik5 - 95%
Max. gebruikstemperatuur45 įC
Min. gebruikstemperatuur0 įC
Software / Systeemvereisten
Benodigd besturingssysteemUNIX ▪ Linux ▪ Microsoft Windows Server 2003 ▪ Microsoft Windows Server 2008 R2 ▪ Microsoft Windows 2000/XP/Vista/7
Benodigd besturingssysteemUNIX, Linux, Microsoft Windows Server 2003, Microsoft Windows Server 2008 R2, Microsoft Windows 2000/XP/Vista/7, Windows 10 (32/64 bits)
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen2 x 100Base-FX - SC
Uitwisselbare slots1 x PCI-X
Garantie van de fabrikant
Garantie & SupportBeperkte garantie - 2 jaar
Service & Support2 jaar garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - 2 jaar
Afmetingen & gewicht
Breedte5,6 cm
Diepte1,21 cm
Hoogte1,8 cm
Massa80 g
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™