Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

StarTech.com 1000 Mbit/s Gigabit Ethernet Multi-Mode SC Glasvezel PCI Express Netwerkkaart ( PEX1000MMSC )

Expert reviews
Bekijk meer expert reviews
Consumenten reviews
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Bekijk meer consumenten reviews
Specificaties
Product omschrijving Voeg een Gigabit multi-mode SC-glasvezelpoort toe aan uw systeem via PCI Express. De PEX1000MMSC 1000 Mbit/s Gigabit Ethernet multi-mode SC glasvezel PCI Express netwerkkaart biedt de perfecte oplossing voor glasvezel-tot-aan-het-bureau en maakt van een beschikbare PCI-E-slot een multi-mode SC-glasvezelaansluiting.<br><br>De Gigabit Ethernet glasvezel netwerkkaart is een eenvoudige oplossing voor het rechtstreeks aansluiten van een computer op een snel glasvezelnetwerk en is met ondersteuning voor full-duplex en gigabit-overdrachtsnelheden uitermate geschikt voor applicaties waarbij een hoge bandbreedte nodig is.<br><br>De PEX1000MMSC is ideaal voor beveiligde netwerken en biedt een directe glasvezelverbinding die niet onderhevig is aan elektronische interferentie zoals standaard RJ45-netwerken.
Algemene productdetails
Productlijn StarTech.com
EAN 0065030832670
Merk StarTech.com
SKU PEX1000MMSC
Algemene kenmerken
Interface (Bus) Type PCI Express x1
Type apparaat Netwerkadapter
Model Insteekkaart
PCI specificatierevisie PCIe 1.0a
Netwerkgebruik
Connectiviteitstechnologie netwerk Met bekabeling
Bekabelingstype Ethernet 1000Base-FX
Conformiteitsnormen netwerkgebruik IEEE 802.3z | IEEE 802.1Q | IEEE 802.1p | IEEE 802.3x | IEEE 802.3ad (LACP)
Extra poorten 1000Base-FX
Maximale overdrachtsafstand 550 m
Protocol voor beheer op afstand SNMP 1
Protocol voor gegevenskoppeling GigE
Statuslampjes Koppeling OK | link/activiteit
Voorzieningen netwerkgebruik Full-duplexcapaciteit | Wake-on-LAN (WOL) | Jumbo Frames ondersteuning
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik 5 - 95%
Max. gebruikstemperatuur 45 °C
Min. gebruikstemperatuur 0 °C
Software / Systeemvereisten
Benodigd besturingssysteem Linux, Apple MacOS X, Microsoft Windows Server 2008 R2, Microsoft Windows Vista (32/64 bits), Microsoft Windows 7 (32/64 bits), Microsoft Windows XP (32-/64-bits)
Benodigd besturingssysteem Linux, Apple MacOS X, Microsoft Windows Server 2008 R2, Microsoft Windows Vista (32/64 bits), Microsoft Windows 7 (32/64 bits), Microsoft Windows XP (32-/64-bits)
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen 1 x 1000Base-FX - SC multimodus - x 2
Uitwisselbare slots 1 x PCI Express x1
Diversen
Conformiteitsnormen ACPI 2.0 | FCC | RoHS
Garantie van de fabrikant
Garantie & Support Beperkte garantie - 2 jaar
Service & Support 2 jaar garantie
Service & Support details Beperkte garantie - 2 jaar
Afmetingen & gewicht
Breedte 2 cm
Diepte 10,9 cm
Hoogte 8,3 cm
Massa 80 g
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.