Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
TP-LINK TL-SM311LM ( TL-SM311LM ) Bekijk shops

TP-LINK TL-SM311LM ( TL-SM311LM )

Tip je vrienden
Veel shoppers kiezen dit product
Top 250 Populair product
Hubs & switches top 250 Deze top 250 betekent dat:
  1. dit product de laatste tijd erg populair is
  2. veel shops het product op dit moment aanbieden
  3. en daarom de kans op een goede deal hier groot is
De meeste shoppers kiezen
"Klasse shop" 184 reviews »
Levertijd: 2 - 3 werkdagen
46,95 Gratis thuisbezorgd!
Thuiswinkel waarborg
Bekijk op Conrad.nl
"Onbekend" 15 reviews »
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende werkdag in huis
48,99 Bij je thuis voor 53,94
Webshop Keurmerk
Bestel bij Wohi.nl
"Klasse shop" 242 reviews »
Levertijd: 1 - 2 werkdagen
63,99 Bij je thuis voor 70,98
Thuiswinkel waarborg
Bekijk op Artencraft.be

Prijzen voor TP-LINK TL-SM311LM ( TL-SM311LM )Te koop bij 4 shops

beoordeling keurmerk levertijd shops dagprijs  

"klasse" Thuiswinkel waarborg Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 2 - 3 werkdagen Conrad.nl 46,95 Gratis thuisbezorgd!

"onbekend" Webshop Keurmerk Bij je thuis voor 53,94 Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende werkdag in huis Wohi.nl 48,99 Bij je thuis voor 53,94

"klasse" Thuiswinkel waarborg Bij je thuis voor 70,98 Levertijd: 1 - 2 werkdagen Artencraft.be 63,99 Bij je thuis voor 70,98

"onbekend" Bij je thuis voor 55,90 Levertijd: 3 - 5 werkdagen Megekko.nl 51,95 Bij je thuis voor 55,90

Expert reviews
Consumenten reviews
20.440 shoppers lezen jaarlijks reviews over hubs & switches op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
Bekabelingstype1000Base-SX
Max. overdrachtsafstand550 m
ModelInsteekmodule
Optische golflengte850 nm
ProductlijnTP-LINK
EAN6935364030209
MerkTP-Link
SKUTL-SM311LM
Algemene kenmerken
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
Type bijvoegselInsteekmodule
Netwerk
ConformiteitsnormenIEEE 802.3z
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
StatuslampjesStatus
VoorzieningenFull-duplexcapaciteit
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik10 - 90%
Max. gebruikstemperatuur70 įC
Min. gebruikstemperatuur0 įC
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Uitwisselbare slots1 x SFP (mini-GBIC)
Diversen
ConformiteitsnormenPlug and Play ▪ FCC