Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
StarTech.com Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver ( SFPSXMM ) Bekijk shops

StarTech.com Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver ( SFPSXMM )

Veel shoppers kiezen dit product
Top 500 Populair product
Repeaters top 500 Deze top 500 betekent dat:
  1. dit product de laatste tijd erg populair is
  2. veel shops het product op dit moment aanbieden
  3. en daarom de kans op een goede deal hier groot is

Te koop bij 1 shopTe koop bij 1 shop

dagprijs levertijd beoordeling shops  
"Prima shop" STARTECH Gb MM SFP Fiber Optical Transceiver LC  -  Bij je thuis voor 87,18 Levertijd: 1 - 2 werkdagen 83,19
Expert reviews
Consumenten reviews
4.993 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Product omschrijving Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur. De SFPSXMM Gigabit 850nm multi-mode SFP glasvezel transceiver biedt een kosteneffectieve manier om de prestaties en connectiviteit van uw op glasvezel aangesloten netwerkapparaten te verbeteren.

Deze Small Form Factor Pluggable (SFP) Gigabit multi-mode transceiver gebruikt een VCSEL-laserdiode met korte golflengte (850nm) voor een maximale kabellengte van 550 m via multi-mode-glasvezel. De module kan worden aangesloten op elk glasvezelnetwerkapparaat met een SFP Multi-Sourcing Agreement (MSA) compatibele poort en biedt een eenvoudige oplossing voor het upgraden van bestaande netwerkapparaten zodat deze kunnen worden verbonden met afgelegen locaties via multi-mode LC-glasvezel.

Met deze handige, schaalbare optische transceiver kunt u een multi-mode LC-module installeren zonder het netwerkverkeer te moeten onderbreken of opnieuw te moeten opstarten.
Algemene productdetails
ProductlijnStarTech.com
EAN0065030834940
MerkStarTech.com
SKUSFPSXMM
Algemene kenmerken
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
Type bijvoegselInsteekmodule
Netwerk
Bekabelingstype1000Base-SX
ConformiteitsnormenIEEE 802.3z
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Max. overdrachtsafstand550 m
Optische golflengte850 nm
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
VoorzieningenFull-duplexcapaciteit
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik5 - 95%
Max. gebruikstemperatuur70 C
Min. gebruikstemperatuur0 C
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Uitwisselbare slots1 x SFP (mini-GBIC)
Diversen
ConformiteitsnormenCSA ▪ UL ▪ TUV ▪ FCC ▪ RoHS
Garantie van de fabrikant
Garantie & SupportBeperkte garantie - 2 jaar
Service & Support2 jaar garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - 2 jaar
Afmetingen & gewicht
Breedte1,3 cm
Diepte5,5 cm
Hoogte0,9 cm
Massa18 g
Algemeen Over beslist.nl
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.
Vacatures Vacatures

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™

Populaire zoekopdrachten