Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
TP-LINK TL-SM311LS ( TL-SM311LS ) Bekijk shops

TP-LINK TL-SM311LS ( TL-SM311LS )

TP-LINK TL-SM311LS - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - glasvezel - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm Gigabit SFP Single-mode LC 10KM
De meeste shoppers kiezen
"Prima shop" 3 reviews »
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis
33,78
Bij je thuis voor 38,77
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij Ormedia.nl
"Prima shop" 47 reviews »
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende werkdag in huis
34,50
Bij je thuis voor 40,45
Webshop Keurmerk
Bestel bij Wohi.nl

Prijzen voor TP-LINK TL-SM311LS ( TL-SM311LS )Te koop bij 2 shops

dagprijs levertijd beoordeling shops  
"Prima shop" Gigabit SFP Single-mode LC 10KM  -  Bij je thuis voor 38,77 Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis 33,78
"Prima shop" TP-LINK 1000base-BX Single-mode SFP Module  -  Bij je thuis voor 40,45 Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende werkdag in huis 34,50
Expert reviews
Consumenten reviews
2.227 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnTP-LINK
EAN6935364030216
MerkTP-Link
SKUTL-SM311LS
Algemene kenmerken
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
Type bijvoegselInsteekmodule
Netwerk
BekabelingstypeGlasvezel
ConformiteitsnormenIEEE 802.3z
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1.25 Gbps
Max. overdrachtsafstand10 km
Optische golflengte1310 nm
StatuslampjesStatus
VoorzieningenFull-duplexcapaciteit
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik10 - 90%
Max. gebruikstemperatuur70 įC
Min. gebruikstemperatuur0 įC
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x netwerk - LC single-mode x 2
Uitwisselbare slots1 x SFP (mini-GBIC)
Diversen
ConformiteitsnormenPlug and Play ▪ FCC
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2017 beslist.nl™