Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
TP-LINK TL-SM311LS ( TL-SM311LS ) Bekijk shops

TP-LINK TL-SM311LS ( TL-SM311LS )

De TL-SM311 Series Fiber Module kaarten worden gebruikt om de communicatie-afstand te vergroten, vergelijkbaar met onze Managed/Web Smart Switches. De afstand kan tot enkele kilometers worde... Ga naar Conrad.nl
De meeste shoppers kiezen
"Klasse shop" 1780 reviews »
Levertijd: 2 - 3 werkdagen
49,99
Gratis thuisbezorgd!
Thuiswinkel waarborg
Bekijk op Conrad.nl
"Prima shop" 50 reviews »
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende werkdag in huis
32,99
Bij je thuis voor 38,94
Webshop Keurmerk
Bestel bij Wohi.nl
"Prima shop" 3 reviews »
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis
36,25
Bij je thuis voor 41,24
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij Ormedia.nl

Prijzen voor TP-LINK TL-SM311LS ( TL-SM311LS )Te koop bij 4 shops

dagprijs levertijd beoordeling shops  
"Klasse shop" TP-LINK TL-SM311LS SFP-transceivermodule Type module LX  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 2 - 3 werkdagen 49,99
"Prima shop" TP-LINK 1000base-BX Single-mode SFP Module  -  Bij je thuis voor 38,94 Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende werkdag in huis 32,99
"Prima shop" Gigabit SFP Single-mode LC 10KM  -  Bij je thuis voor 41,24 Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis 36,25
TP-LINK 1000base-BX Single-mode SFP Module 1280Mbit/s 1310nm netwerk media converter  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 2 - 3 werkdagen 47,-
Expert reviews
Consumenten reviews
8.735 shoppers lezen jaarlijks reviews over hubs & switches op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
BekabelingstypeGlasvezel
Max. overdrachtsafstand10 km
ModelInsteekmodule
Optische golflengte1310 nm
ProductlijnTP-LINK
EAN6935364030216
MerkTP-Link
SKUTL-SM311LS
Algemene kenmerken
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
Type bijvoegselInsteekmodule
Netwerk
ConformiteitsnormenIEEE 802.3z
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1.25 Gbps
StatuslampjesStatus
VoorzieningenFull-duplexcapaciteit
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik10 - 90%
Max. gebruikstemperatuur70 įC
Min. gebruikstemperatuur0 įC
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x netwerk - LC single-mode x 2
Uitwisselbare slots1 x SFP (mini-GBIC)
Diversen
ConformiteitsnormenPlug and Play ▪ FCC
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™