Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
TP-LINK TL-SM311LS ( TL-SM311LS ) Bekijk shops

TP-LINK TL-SM311LS ( TL-SM311LS )

Veel shoppers kiezen dit product
Top 1000 Populair product
Hubs & switches top 1.000 Deze top 1.000 betekent dat:
  1. dit product de laatste tijd erg populair is
  2. veel shops het product op dit moment aanbieden
  3. en daarom de kans op een goede deal hier groot is
De meeste shoppers kiezen
"Klasse shop" 1788 reviews »
Levertijd: 2 - 3 werkdagen
51,99 Gratis thuisbezorgd!
Thuiswinkel waarborg
Bekijk op Conrad.nl
"Prima shop" 3 reviews »
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis
57,26 Bij je thuis voor 61,25
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij Ormedia.nl
"Aardige shop" 2 reviews »
Levertijd: 4 - 5 werkdagen
65,20 Gratis thuisbezorgd!
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij Qdealer.nl

Prijzen voor TP-LINK TL-SM311LS ( TL-SM311LS )Te koop bij 3 shops

dagprijs levertijd beoordeling shops  
"Klasse shop" TP-LINK TL-SM311LS SFP-transceivermodule Type module LX  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 2 - 3 werkdagen 51,99
"Prima shop" TP-LINK 1000base-BX Single-mode SFP Module 1280Mbit/s 1310nm netwerk media converter  -  Bij je thuis voor 61,25 Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis 57,26
"Aardige shop" TP-LINK 1000base-BX Single-mode SFP Module 1280Mbit/s 1310nm netwerk media converter  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 4 - 5 werkdagen 65,20
Expert reviews
Consumenten reviews
15.131 shoppers lezen jaarlijks reviews over hubs & switches op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
BekabelingstypeGlasvezel
Max. overdrachtsafstand10 km
ModelInsteekmodule
Optische golflengte1310 nm
ProductlijnTP-LINK
EAN6935364030216
MerkTP-Link
SKUTL-SM311LS
Algemene kenmerken
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
Type bijvoegselInsteekmodule
Netwerk
ConformiteitsnormenIEEE 802.3z
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1.25 Gbps
StatuslampjesStatus
VoorzieningenFull-duplexcapaciteit
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik10 - 90%
Max. gebruikstemperatuur70 įC
Min. gebruikstemperatuur0 įC
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x netwerk - LC single-mode x 2
Uitwisselbare slots1 x SFP (mini-GBIC)
Diversen
ConformiteitsnormenPlug and Play ▪ FCC
Algemeen Over beslist.nl
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.
Vacatures Vacatures

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™

Populaire zoekopdrachten