Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

Netgear AFM735 1000Mbit/s netwerk media converter

317,35
Gratis verzending!
-
+
  • Levertijd: 1 - 2 werkdagen
  • Inclusief beslist.nl OK-garantie
  • Bedenktijd: minimaal 14 dagen
  • Klantbeoordeling Multimediabay.nl:Klantbeoordeling Multimediabay: (8)
- Adds Fast Ethernet fiber connectivity to fully Managed Switches- Fits into standard SFP slots- Drives Fast Ethernet up to 2 km distances with multimode fiber- Fast Ethernet multimode fiber connectivity (IEEE 802.3-2002)- LC duplex connector- Fits into standard SFP interfaces of fully Managed Switches- FSM726, GSM72xx, GSM72xxPS, GSM73xxS, GSM7328FS- Drives Fast Ethernet up to 2 km distances with legacy 62.5/125µm OM1 multimode fiber cables- Drives Fast Ethernet up to 2 km distances with 50/125µm laser-optimized OM3 multimode fiber cables
  • Type apparaat:SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Toon alle productinformatieVerberg productinformatie
Product omschrijvingAdds Fast Ethernet fiber connectivity to fully managed switchesFits into standard SFP slotsDrives Fast Ethernet up to 2 km distances with multimode fiberLC duplex connector
Directsale.nl zegt:Directsale zegt:Netgear AFM735, 1000 Mbit/s, SFP
Algemene productdetails
Bekabelingstype100Base-FX
ConformiteitsnormenIEEE 802.3
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid100 Mbps
Max. overdrachtsafstand2 km
ProductlijnNETGEAR ProSafe
Protocol voor gegevenskoppeling100Mb LAN
Type bijvoegselInsteekmodule
EAN0606449075090
MerkNetgear
SKUAFM735-10000S
Algemene kenmerken
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
ModelInsteekmodule
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 100Base-FX - LC multi-mode x 2
Uitwisselbare slots1 x SFP (mini-GBIC)
Garantie van de fabrikant
Garantie & SupportBeperkte garantie - 5 jaar
Service & Support5 jaar garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - 5 jaar

Alle aanbieders

Anderen bekeken ook

Voor jou gevonden: Netwerkkaarten

Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.