Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Cisco MDS 9509 Multilayer Director ( DS-SFP-FC8G-SW ) Bekijk shops

Cisco MDS 9509 Multilayer Director ( DS-SFP-FC8G-SW )

Cisco - SFP+ transceivermodule - 8GB glasvezelkanaal (SW) - glasvezel - LC multi-modus - maximaal 520 m - 850 nm - voor MDS 9509 Fibre Channel Director, 9509 Multilayer Director, 9513 Multilayer Director 8 Gbps Fibre Channel SW SFP+LC Spare

Te koop bij 1 shopTe koop bij 1 shop

dagprijs levertijd beoordeling shops  
"Prima shop" 8 Gbps Fibre Channel SW SFP+LC Spare  -  Bij je thuis voor 113,76 Levertijd: 2 - 4 werkdagen 110,77
Expert reviews
Consumenten reviews
2.314 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnCisco
EAN0882658191398
MerkCisco
SKUDS-SFP-FC8G-SW
Algemene kenmerken
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP+ transceivermodule
Type bijvoegselInsteekmodule
Netwerk
BekabelingstypeGlasvezel
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid8.5 Gbps
Max. overdrachtsafstand520 m
Optische golflengte850 nm
Protocol voor gegevenskoppeling8GB glasvezelkanaal (SW)
Omgevingsparameters
Max. gebruikstemperatuur40 C
Min. gebruikstemperatuur0 C
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x 8Gb Fibre Channel (SW) - LC multi-mode x 2
Uitwisselbare slots1 x SFP+
Compatibiliteit
Ontworpen voorCisco MDS 9509 Fibre Channel Director ▪ 9509 Multilayer Director ▪ 9513 Multilayer Director
Afmetingen & gewicht
Breedte1,4 cm
Diepte5,7 cm
Hoogte0,9 cm
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2017 beslist.nl™