Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
IBM ( 88Y6054 ) SFP+ transceivermodule Bekijk shops

IBM ( 88Y6054 ) SFP+ transceivermodule

Tip je vrienden
Expert reviews
Consumenten reviews
6.596 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnLenovo
EAN0883436114912
MerkIBM
SKU88Y6054
Algemene kenmerken
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP+ transceivermodule
Type bijvoegselInsteekmodule
Netwerk
Bekabelingstype10GBase-SR
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid10 Gbps
Max. overdrachtsafstand300 m
Optische golflengte850 nm
Protocol voor gegevenskoppeling10 Gigabit Ethernet
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 10GBase-SR - LC multi-mode
Uitwisselbare slots1 x SFP+
Compatibiliteit
Ontworpen voorP/N: NAM2204-SFP